1. Dzisiaj 2 niedziela Wielkiego Postu, porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Msze św. w dni powszednie w Czerwieńsku codziennie o 18.30.
  2. Dziś druga niedziela miesiąca. Zbiórka na dzieła miłosierdzia.
  3. Dziś w drugą niedzielę Wielkiego Postu, tradycyjnie do puszek przed kościołem składamy ofiary na dzieło pomocy Ad Gentes.
  4. Dziś w Czerwieńsku nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 18.15 z kazaniem pasyjnym. W Nietkowie Gorzkie Żale po niedzielnej porannej Mszy św.
  5. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w środę po Nowennie do MB Nieustającej Pomocy do godz. 20.00 i w sobotę od 8.00 do 9.00.
  6. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej:
    • Czerwieńsk: w piątek – 16.00 (dla dzieci) i o 18.00 dla młodzieży i dorosłych. Po nabożeństwie Msza św.
    • Nietków: po Mszach św. w środę.
  7. Spotkania grup parafialnych:
    • Scholka parafialna ma spotkanie w piątek po Drodze Krzyżowej.
    • Oaza Dzieci Bożych ma spotkanie w piątek po scholce na plebanii.
    • Oaza Młodzieżowa ma spotkanie w piątek po Mszy św. na plebanii.
    • Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 11.00.
    • Zbiórka kandydatów na ministrantów w sobotę o 10.00.
  8. Informacja dla uczniów drugich klas gimnazjum i ich rodziców. Rozpoczynamy przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zapisy na kurs przygotowawczy odbywają się w kancelarii parafialnej i potrwają do końca marca. Prosimy, aby kandydat zgłosił się wraz z rodzicem.
  9. Za tydzień Parafialny Zespół Caritas rozpocznie akcję rozprowadzania w naszej parafii „Wielkanocnych Świec Caritas” . Dochód ze sprzedaży tych świec przeznaczony będzie na pomoc rodzinom w Aleppo w Syrii. Caritas Polska poprzez Caritas w Syrii chce docelowo przez cały rok pomagać konkretnym rodzinom na ich terenie a nie uchodźcom z Syrii w Europie. Sugerowana ofiara za nabycie naprawdę ładnej świecy to 15,00 PLN
  10. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca składamy w parafii ofiary na Fundusz Remontowy. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy w Czerwieńsku kwotę 1830,92 PLN a w Nietkowie 1379,00 PLN.  Bóg zapłać za złożone ofiary.

Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny. Gazety można nabyć w zakrystii. (Cena Niedzieli i Gościa wynosi 5 zł, a Mały Gość Niedzielny 4,50 zł.)