1. Dzisiaj 3 niedziela wielkanocna. Porządek Mszy św. (Czerwieńsk 7.30, 10.30, 12.00 i 19.00; Nietków: 9.00 i 13.30).
  2. Od poniedziałku zapraszamy na nabożeństwa majowe w Czerwieńsku pół godziny przed Mszą wieczorną. W Nietkowie w każdą środę po Mszy św.
  3. 2 maja obchodzić będziemy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej a 3 maja Święto Konstytucji Trzeciego Maja. W związku z tymi wydarzeniami  zapraszamy 2 maja we wtorek  na uroczystą Msze św. w intencji ojczyzny z udziałem władz i wojska na godz. 11.00 a bezpośrednio po niej na uroczystości pod pomnikiem przy ratuszu.
  4. W środę 3 maja uroczystość MB Królowej Polski. Msze św. jak w każdą niedzielę.
  5. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w sobotę od 8.00 do 9.00.
  6. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.