1. Dzisiaj 6 niedziela Wielkiego Postu. Niedziela Palmowa. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Podczas każdej Mszy poświęcenie palm wielkanocnych.
  2. W dni powszednie do środy włącznie Msze św. codziennie o 18.30.
  3. Dziś w Czerwieńsku nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 18.15 z kazaniem pasyjnym. (Taca z Gorzkich Żali przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu).
  4. Dziś po Mszy wieczornej zapraszamy na kolejną katechezę dla dorosłych.
  5. Dziś 2 niedziela kwietnia. Przy wyjściu z kościoła zbiórka ofiar na dzieła miłosierdzia parafii (Caritas). W ubiegłym miesiącu zebraliśmy do puszek 517 zł. 56 gr. Bóg zapłać.
  6. Dziś gościmy w parafii siostry magdalenki. Przy wyjściu z kościoła będzie można wesprzeć ofiarą prowadzone przez nie dzieła.
  7. Jutro próba dzieci komunijnych o godz. 14.00.
  8. Kancelaria parafialna w tym tygodniu nieczynna z powodu spowiedzi wielkanocnej.
  9. Okazja do spowiedzi świątecznej od poniedziałku do wtorku włącznie pół godziny przed Mszą św. W środę od godz. 17.00 do ostatniego penitenta. W czasie Świętego Triduum Paschalnego należy kontaktować się bezpośrednio z kapłanami.
  10. Wielki Czwartek: Dzień ustanowienia sakramentów Eucharystii oraz święceń.
    • Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 19.00.
    • Po Liturgii procesja do Ołtarza Ciemnicy i adoracja według ustalonego porządku do godz. 24.00
  11. Wielki Piątek: Dzień Męki Pańskiej.
    • Adoracja Najświętszego Sakramentu w Ołtarzu Ciemnicy według ustalonego porządku od godz. 9.00.
    • Zapraszamy o godz. 15.00 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Drogę Krzyżową. Na te nabożeństwa szczególnie gorąco zapraszamy dzieci oraz młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
    • Liturgia Męki Pańskiej o godz. 19.00.
    • Po Liturgii procesja do Grobu Pańskiego i adoracja Najświętszego Sakramentu według ustalonego porządku do godz. 24.00.
    • W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły i całkowita abstynencja.
  12. Wielka Sobota:
    • Wystawienie Najświętszego Sakramentu w Grobie Pańskim i adoracja według ustalonego porządku od godz. 9.00 do rozpoczęcia Liturgii Wigilii Paschalnej.
    • Święcenie pokarmów: Czerwieńsk o 10.00, 11.00, i 13.00 . Wysokie – 12.30, Dobrzęcin – 12.45
    • Podczas święcenia pokarmów będziemy zbierać ofiary pieniężne w ramach „jałmużny wielkopostnej”
    • Wigilia Paschalna o 20.00. Rozpoczynamy na zewnątrz kościoła od poświęcenia ognia. Prosimy o przyniesienie świec.
  13. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego:
    • Msza rezurekcyjna o 6.00
    • Pozostałe Msze o 10.30, 12.00 i o 19.00.
  14. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w Triduum Paschalnym szczególnie do adoracji Najświętszego Sakramentu w Wielki Czwartek i Wielki Piątek przez pół godziny od zakończenia liturgii.
  15. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.