1. Dzisiaj 6 niedziela Wielkiego Postu. Niedziela Palmowa. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Podczas każdej Mszy poświęcenie palm wielkanocnych.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 9.00 nabożeństwo Gorzkich Żali.
  3. Dziś po Mszy wieczornej zapraszamy do kościoła parafialnego na kolejną katechezę dla dorosłych.
  4. Dziś 2 niedziela kwietnia. Przy wyjściu z kościoła zbiórka ofiar na dzieła miłosierdzia parafii (Caritas) W zeszłym tygodniu zebraliśmy 517 zł 56 gr. Bóg zapłać.
  5. Dziś gościmy w parafii siostry magdalenki. Przy wyjściu z kościoła będzie można wesprzeć ofiarą prowadzone przez nie dzieła.
  6. Odwiedziny chorych na filiach naszej parafii z powodu rekolekcji zostają przesunięte na Wielki Poniedziałek 10 kwietnia).
  7. W dni powszednie do środy włącznie Msze św. w Czerwieńsku codziennie o 18.30. W środę nie będzie Mszy św. w Nietkowie.
  8. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w środę (po Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy do 20.00).
  9. Okazja do spowiedzi świątecznej od poniedziałku do wtorku włącznie pół godziny przed Mszą św. w kościele parafialnym. W środę okazja do spowiedzi w kościele parafialnym od godz. 17.00 do ostatniego penitenta. Z tego powodu nie będzie Mszy św. w środę w Nietkowie. W czasie Świętego Triduum Paschalnego w sprawie spowiedzi należy kontaktować się bezpośrednio z kapłanami.
  10. Wielki Czwartek: Dzień ustanowienia sakramentów Eucharystii oraz święceń.
    • Zbiórka ministrancka o godz. 17.00.
    • Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00.
    • Po Liturgii procesja do Ołtarza Ciemnicy i adoracja według ustalonego porządku do godz. 21.00
  11. Wielki Piątek: Dzień Męki Pańskiej.
    • Adoracja Najświętszego Sakramentu w Ołtarzu Ciemnicy od godz. 15.00.
    • Zapraszamy o godz. 15.00 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Drogę Krzyżową. Na te nabożeństwa szczególnie gorąco zapraszamy dzieci oraz młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
    • Zbiórka ministrancka o godz. 17.00.
    • Liturgia Męki Pańskiej o godz. 18.00.
    • Po Liturgii procesja do Grobu Pańskiego i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.
    • W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły i całkowita abstynencja.
  12. Wielka Sobota:
    • Wystawienie Najświętszego Sakramentu w Grobie Pańskim i adoracja od godz. 14.00 do rozpoczęcia Liturgii Wigilii Paschalnej.
    • Święcenie pokarmów: Nietków – 14.00. Laski – 14.30, Boryń – 14.45
    • Podczas święcenia pokarmów będziemy zbierać ofiary pieniężne w ramach „jałmużny wielkopostnej”
    • Wigilia Paschalna o 19.00. Rozpoczynamy na zewnątrz kościoła od poświęcenia ognia. Prosimy o przyniesienie świec.
  13. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego:
    • Msza rezurekcyjna o 6.00
    • Kolejna Msza św. o 13.30.
  14. Kandydatów do bierzmowania z zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w Triduum Paschalnym szczególnie w Wielki Czwartek i Wielki Piątek do adoracji Najświętszego Sakramentu w Czerwieńsku.
  15. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.