Aktualnie posługują

DUSZPASTERZE AKTUALNIE POSŁUGUJĄCY W NASZEJ PARAFII

PROBOSZCZ
ks. kan. mgr Marek KIDOŃ
13.09.2014 – AKTUALNIE
REZYDENT
WIKARIUSZ
ks. mgr Grzegorz IRSKI
27.03.2017 – 13.11.2017
14.11.2017 – AKTUALNIE
REZYDENT
ks. dr Łukasz ŁASZKIEWICZ
01.09.2016 – AKTUALNIE