Aktualności

Nowy album w Galerii

W Galerii pojawił się nowy Album ze spotkania Biblijnego. Jeśli szukasz zrozumienia Pisma, jeśli chcesz lepiej rozumieć Słowa Ewangelii czytane w czasie niedzielnej Eucharystii zapraszamy na comiesięczne spotkania Kręgu.

III Święto Biblii

III Święto Biblii już 27 kwietnia w Zielonej Górze. Zarezerwuj sobie ten czas w swoim kalendarzu i spotkajmy się na wspólnym, radosnym świętowaniu. W programie wiele atrakcji – konferencje, warsztaty, Festiwal Piosenki Biblijnej, gry i zabawy dla najmłodszych, koncert Ks. Jakuba Bartczaka! Zaproś rodzinę, przyjaciół, znajomych. Wyślij tę informację do innych.
Pamiętaj, 27 kwietnia w Zielonej Górze ! Do zobaczenia
Obraz może zawierać: 4 osoby, uśmiechnięci ludzie

III Święto Biblii i obozy biblijne ODKRYWCY 2019

III Święto Biblii (i Festiwal Piosenki Biblijnej) oraz wakacyjne obozy biblijne ODKRYWCY 2019 to najbliższe wydarzenia, na które zaprasza Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl.

Więcej informacji na stronie:

ubiblijnieni-logo

Spotkanie Kręgu Biblijnego – Przemienienie

Dzisiaj odbyło się kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszam do Czytelni aby zobaczyć na czym takie spotkania polegają. I przeczytać jakie pytanie, odpowiedzi i refleksje nasuwają się uczestnikom. Może zdecydujesz się pogłębić swój kontakt z Bogiem?