1. Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu w roku liturgicznym. Porządek mszy św.:
  • Czerwieńsk: w tygodniu o 18.30, w niedzielę o 7.30 (godzinki 7.10), 10.30 12.00 i 19.00
  • Nietków: w środę o 17.00, w niedzielę o 9.00 i 13.30.
  1. W trakcie zbiórek organizowanych na rzecz Pawła Kubańskiego w kościołach parafii zebrano łącznie 7 801,25 zł. Pieniądze zostały wpłacone za pośrednictwem platformy allages. W imieniu Pawła wszystkim Darczyńcom składamy serdeczne podziękowania! Brakuje już bardzo niewiele.
  2. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca – zbiórka na Fundusz Remontowy. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy w Czerwieńsku kwotę 1957,94 zł, w Nietkowie kwotę 1565,70 zł. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary na cele remontowe.
  3. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej– Czerwieńsk – w każdy piętek o godz. 16.00 dla dzieci, o godz. 18.00 dla dorosłych i młodzieży. W Nietkowie po Mszy św. w tygodniu.
  4. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w Czerwieńsku w niedziele Wielkiego Postu o godz. 18.15 a w Nietkowie po Mszy św. w niedziele o godz. 9.00. Taca z nabożeństwa przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.
  5. Teksty do porannych, niedzielnych nabożeństw wyłożone będą na stoliku. Kartek proszę nie zginać.
  6. We wtorek 19 marca wspominamy św. Józefa Oblubieńca NMP. Pamiętajmy o modlitwie w intencji rodzin naszej parafii oraz o owoce majowej peregrynacji obrazu św. Józefa w naszej wspólnocie.
  7. W środę 20 marca o godzinie 18,00 na plebanii odbędzie się spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas. Zachęcamy do włączenia się w Dzieła Miłosierdzia w naszej parafii.
  8. W sobotę w salce przy plebanii odbędą się spotkania oazy: grupa młodsza o godz. 17.00; grupa starsza po Mszy św. wieczornej. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
  9. W sobotę po mszy św. wieczornej trzecia katecheza przedchrzcielna.
  10. Za tydzień zbiórka do puszek na cele misyjne Dzieł Pomocy „Ad Gentes”.
  11. Od pierwszej niedzieli kwietnia po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nowy cykl katechez: „I co nam po tym słowie?” Katechezy poprowadzi znany nam akolita i szafarz Adam Runiewicz.
  12. Rekolekcje wielkopostne w parafii odbędą się w dniach 14-16 kwietnia (od Niedzieli Palmowej). Poprowadzi je ks. dr Maciej Kubala posługujący w Diecezjalnym Sądzie Kościelnym.
  13. Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl prowadzi zapisy na wakacyjne obozy biblijne. Więcej szczegółów na plakacie w gablocie i na ubiblijnieni.pl. Polecamy!
  14. Zapraszamy na pielgrzymkę do Gruzji w terminie 27.09-4.10.2019 r. Szczegóły na plakacie, w gablocie i na naszej stronie internetowej. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy kontynuujemy do końca czerwca.
  15. Bezpłatne badanie ostrości wzroku pod kątem wady dla wszystkich powyżej 15 roku życia 19.03.2019 w przychodni lekarskiej EKOMED w Nietkowie. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  16. W dniach 22-24 marca br. w Głogowie odbędą się rekolekcje dla małżeństw niesakramentalnych. W obecnej sytuacji wiele tych par szuka swego miejsca w Kościele, a w swojej złożonej sytuacji nie zawsze mogą znaleźć odpowiednią pomoc. Takie rekolekcje mogą stać się szansą, aby na nowo doświadczyć wspólnoty Kościoła. Odbędą się w domu “Uzdrowienia Chorych”, koszt 170 zł od osoby. Zgłoszenia przyjmuje i bliższych informacji udziela:  Ks. Rafał Zendran  – tel. 722 322 122.
  17. Przy wyjściu z kościoła do nabycia: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”.