1. III Niedziela Wielkiego Postu w roku liturgicznym. Porządek mszy św.:
  • Czerwieńsk: w tygodniu o 18:30, w niedzielę o 7:30 (nabożeństwo do NMP 7:10), 10:30, 12:00 i 19:00
  • Nietków: w środę o 17:00, w niedzielę o 9:00 i 13:30
  1. Dzisiaj zbiórka do puszek na cele misyjne dzieł pomocy „Ad Gentes”.
  2. W poniedziałek Zwiastowanie Pańskie. Dzień Świętości Życia. Deklaracje Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego będą wyłożone na stoliku przed Mszą św. w poniedziałek.
  3. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej – Czerwieńsk – w każdy piątek o godz. 16:00 dla dzieci, o godz. 18:00 dla dorosłych i młodzieży. W Nietkowie po Mszy św. w tygodniu.
  4. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w Czerwieńsku w niedziele Wielkiego Postu o godz. 18:15,
    a w Nietkowie po Mszy św. w niedzielę o godz. 9:00. Taca z nabożeństwa przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.
  5. W sobotę w salce przy plebanii odbędą się spotkania oazy: grupa młodsza o godz. 17:00, grupa starsza po Mszy św. wieczornej. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
  6. Od przyszłej niedzieli Parafialny Zespół Caritas będzie rozprowadzał świece Wielkanocne. Koszt jednej świecy to 15 zł. Dochód ze sprzedaży diecezjalny Caritas przekaże na pomoc kolejnym 5 rodzinom w Syrii, dzięki czemu nasza diecezja będzie już miała przekazaną pomoc dla 31 rodzin. Dzięki akcjom zorganizowanym w 2017 i 2018 roku nasza diecezja zaadoptowała 26 syryjskich rodzin w ramach Akcji  „Rodzina Rodzinie.
  7. Od pierwszej niedzieli kwietnia po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nowy cykl katechez: „I co nam po tym słowie?” Katechezy poprowadzi akolita i szafarz Adam Runiewicz.
  8. Rekolekcje wielkopostne w parafii odbędą się w dniach 14-16 kwietnia (od Niedzieli Palmowej). Poprowadzi je ks. dr Maciej Kubala posługujący w Diecezjalnym Sądzie Kościelnym.
  9. Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl prowadzi zapisy na wakacyjne obozy biblijne. Więcej szczegółów na plakacie w gablocie i na stronie Stowarzyszenia. Polecamy!
  10. Zapraszamy na pielgrzymkę do Gruzji w terminie 27.09-4.10.2019 r. Szczegóły na plakacie, w gablocie i na naszej stronie internetowej. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy kontynuujemy do końca czerwca.
  11. Do nabycia prasa katolicka: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.