1. Dziś III Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
  2. Katechizacja przedmałżeńska w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Zielonej Górze rozpoczyna się dzisiaj 27 stycznia o godz. 18.00 w kościele. W pozostałe dni o godz. 19.00.
  3. W najbliższy czwartek 31 stycznia po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy Przyjaciół Paradyża.
  4. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w Czerwieńsku pół godziny przed Mszą św. wieczorną; w Nietkowie spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 16.30.
  5. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
  6. W sobotę 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego. Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. w kościele w Czerwieńsku o godz. 8.00 i 18.30, w Nietkowie o godz. 17.00. Pół godziny wcześniej okazja do spowiedzi św. Podczas Mszy św. błogosławieństwo świec.
    Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dla dzieci przygotowujących się do I komunii świętej: w Czerwieńsku w sobotę o godz. 18.30; w Nietkowie w niedzielę o godz. 13.30.
  7. W sobotę w salce przy plebanii odbędą się spotkania oazy: grupa młodsza o godz. 17.00; grupa starsza po Mszy św. wieczornej. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
  8. Również w sobotę po Mszy św. wieczornej w Czerwieńsku zmiana Tajemnic dla Róż Żywego Różańca. W Nietkowie w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.
  9. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna.
  10. W niedzielę 10 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy naszych parafian na Mszę św. z Sakramentem Namaszczenia Chorych, która będzie odprawiona  w sobotę
    9 lutego o godz. 10.00.
  11. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i piątek od godz. 19.00 do 20.00.
  12. Zapraszamy na pielgrzymkę do Gruzji w terminie 27.09-4.10.2019 r. Szczegóły na plakacie, w gablocie i na naszej stronie internetowej. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy kontynuujemy do końca czerwca.
  13. Przy wyjściu z kościoła do nabycia: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.