1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna – Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się Światowy Tydzień Modlitw o Powołania. Porządek Mszy św. (Czerwieńsk 7.30, 10.30, 12.00 i 19.00; Nietków: 9.00 i 13.30).
  2. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. katecheza dla dorosłych i dla starszej grupy kandydatów do bierzmowania pt.: “Jeden z nas – Judasz, którego Pan umiłował szczególnie“. Zapraszamy.
  3. Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Zbiórka na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas parafialną. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy kwotę w kopertach 540 zł i do puszek 681,50 zł. Serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary.
  4. Zakończyliśmy Tydzień Biblijny. Dziękujemy Kręgowi Biblijnemu z naszej parafii za pomoc w głębszym przeżyciu tego czasu. Zachęcamy by stale sięgać do lektury Pisma Świętego.
  5. Próby dla dzieci pierwszokomunijnych w Nietkowie: w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 16.00.
  6. W piątek pierwsza spowiedź święta o godz. 16.00. Dzieci do pierwszej spowiedzi przychodzą w strojach odświętnych.
  7. Za tydzień podczas Mszy św. o godz. 11.00 dzieci z klas trzecich ze SP w Nietkowie przyjmą sakrament Pierwszej Komunii św. O godz. 10.45 dzieci gromadzą się przed kościołem. Bezpośrednio po uroczystości pamiątkowe zdjęcie i rozdanie pamiątek pierwszokomunijnych. Nie będzie Mszy św. o godz. 13.30. Intencja mszalna zostanie odprawiona o godz. 11.00.
  8. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca zbiórka na Fundusz Remontowy. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy w Czerwieńsku kwotę 1737,60 zł, w Nietkowie kwotę 1352 zł. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary na cele remontowe.
  9. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna we wtorek i w piątek od godz. 19.00 do 20.00.
  10. Zapraszamy na nabożeństwa majowe:
  • w Czerwieńsku pół godziny przed Mszą św. (w niedzielę przed Mszą wieczorną)
  • w Nietkowie codziennie o 18.00. (w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00)
  • w Laskach codziennie o 19.00 koło krzyża(za wyjątkiem śród i niedziel).
  1. W sobotę w salce przy plebanii odbędą się spotkania oazy: grupa młodsza, godz.17:00; grupa starsza: po Mszy św. wieczornej. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
  2. Wielkimi krokami zbliża się peregrynacja obrazu św. Józefa z Kalisza. Już dzisiaj zarezerwujmy sobie czas by dobrze przeżyć to wydarzenie, które będzie miało miejsce 24 i 25 maja w naszej parafii. Peregrynację rozpoczniemy od powitania obrazu w piątek 24 maja około godz. 18.00.
  3. Osoby zainteresowane pielgrzymką do Gruzji prosimy o zgłaszanie się indywidualnie do ks.
    Grzegorza. Zapisy do końca tygodnia. Zaliczka 1200 zł.
  4. Konferencja „Jesteście moimi przyjaciółmi”, na którą zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją relację z Bogiem oraz niewierzących, którzy chcą doświadczyć działania żywego Boga, odbędzie się w dniach 18-19 maja w Głogowie. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  5. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.