1. Dzisiaj Niedziela Świętej Rodziny – patronalne święto rodzin katolickich. Podczas Mszy św.
    o godz. 12.00 i 13.30 zapraszamy do odnowienia przyrzeczeń małżeńskich oraz błogosławieństwa małżonków.
  2. Jutro w ostatnim dniu roku nabożeństwo dziękczynno-błagalne z podsumowaniem roku
    w Nietkowie o godz. 17.00 (na prośbę niektórych parafian), w Czerwieńsku o godz. 18.00.
  3. We wtorek pierwszy dzień Nowego Roku – uroczystość Matki Bożej Rodzicielki i Światowy Dzień Pokoju. Na Msze św. zapraszamy wg porządku niedzielnego – nie będzie Mszy św.
    o godz. 7.30.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  5. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w piątek od godz. 9.00.
  6. W sobotę w ramach spotkań  obu grup odbędzie się wigilia oazowa. Serdecznie zapraszamy
    do salki parafialnej o godzinie 17.
  7. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na wspólne kolędowanie dla grup parafialnych
    w MGOK. Bezpośrednio po Mszy św. zmiana tajemnic dla RŻR. W Nietkowie zmiana tajemnic
    w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.
  8. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Epifanii czyli Objawienia Pańskiego, w tradycji nazywana świętem Trzech Króli. Wszystkie Msze św. z poświęceniem kredy i kadzidła. Ofiara
    z tacy przeznaczona jest na misje. Po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszamy na Koncert Bożonarodzeniowy – kolędy polskie bardziej i mniej znane, oraz kolędy z różnych stron świata. Zaśpiewa Chór Szkoły Muzycznej Yamaha w Zielonej Górze pod dyr. Marianny Majchrzak.
  9. Kolejny koncert kolęd organizowany przez Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl odbędzie się w naszym parafialnym kościele 13 stycznia o godz. 15.00. Wystąpi zespół VOX CORDIS ze Świebodzina. Zapraszamy wszystkich Członków Stowarzyszenia i wszystkich parafian.
  10. Trwa wizyta duszpasterska. W dni powszednie kolęda rozpoczyna się o godz. 15.30, w soboty
    o godz. 10.00. W tym tygodniu nie kolędujemy 31.12. i 01.01.W trakcie „Kolędy” będzie odprawiana Msza św. o godz. 7.30 od poniedziałku do piątku, w sobotę o 18.30, dlatego prosimy o wyrozumiałość w razie jakichkolwiek niedogodności. Szczegółowy plan zamieszczony jest na naszej stronie internetowej i w gablocie przy kościele. Kolęda uzupełniająca w piątek 18 stycznia.
  11. W okresie „Kolędy” sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać po sobotniej Mszy św. wieczornej.
  12. W czasie „Kolędy” nie będzie w ciągu tygodnia Mszy św. w Nietkowie.
  13. Zapraszamy na pielgrzymkę do Gruzji w terminie 27.09-4.10.2019 r. Szczegóły na plakacie, w gablocie i na naszej stronie internetowej. Zapisy w zakrystii.
  14. Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl rozpoczęło zapisy na półkolonię podczas ferii zimowych w Zielonej Górze oraz na wakacyjne obozy biblijne. Więcej szczegółów na ubiblijnieni.pl. Polecamy!
  15. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po mszy, przy wyjściu do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.
  16. Życzymy pokoju i błogosławieństwa Bożego na cały Nowy Rok.