1. Dzisiaj Niedziela Zesłania Ducha Świętego. Porządek Mszy św. (Czerwieńsk 7.30, 10.30, 12.00 i 19.00; Nietków: 9.00 i 13.30).
  2. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego jest misyjnym Dniem Chorych, którego szczególną patronką jest św. Teresa od Dzieciątka Jezus. Zachęcamy wszystkich chorych parafian do modlitwy oraz do składania ofiar w intencji misjonarzy.
  3. Dzisiaj druga niedziela miesiąca zbiórka na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas Parafialną. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy do puszek  697,40 zł, a w kopertach 790 zł. Za ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  4. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.
  5. Kurs przedmałżeński w parafii św. Jadwigi Śląskiej w Zielonej Górze rozpocznie się dzisiaj Mszą św. o godz.18:00. Spotkania codziennie po Mszy św. wieczornej.
  6. W poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msza św. w Nietkowie o godz. 17.00. Intencja jest wolna.
  7. Próby dla kandydatów do bierzmowania w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 18.30.
  8. W dniach 11-18 czerwca – Obchody ku czci Matki Bożej Rokitniańskiej, patronki diecezji. Zakończenie Roku Jubileuszowego 350-lecia obecności obrazu Matki Bożej w Rokitnie.
  9. W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  10. W niedzielę 16 czerwca rocznica święceń biskupich Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy o modlitwie w intencji naszego Pasterza.
  11. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Zbiórka na fundusz remontowy w naszej parafii. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy w Nietkowie 1 322,61 zł, w Czerwieńsku 2 009 zł. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” ofiarodawcom.
  12. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna we wtorek i w piątek od godz. 19.00 do 20.00.
  13. Zapraszamy na na nabożeństwo czerwcowe codziennie 30 minut przed Mszą św. wieczorną.
  14. W sobotę w salce przy plebanii odbędą się spotkania oazy: grupa młodsza, godz.17:00; grupa starsza: po Mszy św. wieczornej. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
  15. We wtorek 18 czerwca młodzież z naszej parafii, z parafii w Płotach i Leśniowie Wielkim przyjmie sakrament bierzmowania. Uroczysta Msza św. o godz. 18.00
  16. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.