W dniu 14 maja 2017 roku o godzinie 10:30 w kościele parafialnym w Czerwieńsku będzie miała miejsce Pierwsza Komunia Święta.

Bardzo prosimy by osoby niezwiązane z dziećmi pierwszokomunijnymi uczestniczyły w innych Mszach św. Na Mszę komunijną, z uwagi na liczbę dzieci, prosimy do nawy głównej wyłącznie rodziców i chrzestnych. Pozostałych członków rodzin zapraszamy na chór.

W sobotę 13 maja 2017 roku zapraszamy dzieci przystępujące do Pierwszej Komunii Świętej do swojej pierwszej spowiedzi według następującego porządku: od godz. 9:00 – kl. 3A; 9:45 – kl. 3B; 11:00 – kl. 3C, 11:45 – kl. 3D. Dzieci do pierwszej spowiedzi przychodzą w strojach galowych.

W dzień I Komunii św. o godz. 16:00 majówka dla dzieci i ich rodzin. Po niej pamiątkowe zdjęcie i rozdanie pamiątek pierwszokomunijnych.