1. Dzisiaj VI niedziela zwykła w roku liturgicznym.  Porządek Mszy św.:

• Czerwieńsk: w tygodniu o 18.30, w niedzielę o 7.30 (godzinki 7.10), 10.30 12.00 i 19.00

• Nietków: w środę o 17.00, w niedzielę o 9.00 i 13.30 /I piątek miesiąca o godz. 17.00/.

1. Dzisiaj trzecia  niedziela miesiąca – zbiórka do puszek na cele remontowe. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy w Czerwieńsku kwotę 2120 zł, w Nietkowie kwotę 1641 zł. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary na cele remontowe.

2. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i piątek od godz. 19.00 do 20.00.

3. Spotkanie starszej grupy kandydatów do bierzmowania w środę o godz. 17.00 w Nietkowie.

4. Druga katecheza dla rodziców i rodziców chrzestnych w sobotę po Mszy św. wieczornej.

5. Zbliża się czas Wielkiego Postu. Rekolekcje wielkopostne rozpoczną się 1 marca w pierwszą niedzielę wielkiego postu i zakończą się we wtorek 3 marca okazja do spowiedzi świętej. Rekolekcje poprowadzi nasz ks. Łukasz.

6. W środę, 19 lutego, po Mszy św. odbędzie się Spotkanie Kręgu Biblijnego na plebanii. Zapraszamy osoby, które chodzą cyklicznie na te spotkania oraz wszystkie osoby, które chciałyby spotkać się ze Słowem Bożym i je rozważać w ramach wspólnoty.

7. Obóz biblijny “Odkrywcy Przygód” odbędzie się w terminie 20-29 lipca 2020 r. Zapraszamy rodziców do odwiedzenia strony internetowej www.ubiblijnieni.pl, aby zapoznać się z programem i opisem jak można zgłosić swoje dziecko.

8. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.