1. Dzisiaj  XII Niedziela Zwykła. Dzień Ojca. Porządek Mszy św. (Czerwieńsk 7.30, 10.30, 12.00 i 19.00; Nietków: 9.00).
  2. Od dzisiejszej niedzieli w Nietkowie obowiązuje wakacyjny porządek Mszy św.,
    w Czerwieńsku wakacyjny porządek Mszy św. od najbliższego poniedziałku
    :
  • Czerwieńsk: w tygodniu o 19.00, w niedzielę o 7.30 (nabożeństwo 7.10), 10.30 i 19.00
  • Nietków: w środę o 17.00, w sobotę o 17.30, w niedzielę o 9.00.
  1. Jutro uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  2. Do czwartku trwa Oktawa Bożego Ciała. Msza w Nietkowie o 17.00, w Czerwieńsku o 19.00.
  3. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna we wtorek i w piątek od godz. 19.00 do 20.00.
  4. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe codziennie 30 minut przed Mszą św. wieczorną.
  5. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.
  6. W sobotę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na Świętopietrze.
  7. W sobotę o godzinie 17.00 w salce przy plebanii w ramach spotkania obu grup oazy odbędzie się wspólna Agapa, kończąca rok formacyjny. Serdecznie zapraszamy.
  8. Parafialny Zespół Caritas informuje, że podczas pikniku rodzinnego, który odbył się dwa tygodnie temu w Nietkowie zebrano 3052, 71 zł. Dochód z festynu zostanie przeznaczony na zakup sprzętu rehabilitacyjnego. W organizację festynu włączyło się wiele osób a nie sposób wymienić ich wszystkich. Bardzo dziękujemy za pomoc i zaangażowanie zespołom, osobom piekącym ciasta, Panu Kazimierzowi Ruszelowi za loterie, Dominikowi Brzezickiemu za prowadzenie imprezy, Panu Andrzejowi Rutkowskiemu, Państwu Iwonie i Krzysztofowi Smorąg, panom którzy pomogli nam rozstawiać stoły, strażakom. Dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia wzięli udział w pikniku.
  9. Po raz szesnasty gościć będziemy pielgrzymów idących z Żar do Rokitna. Dotrą do nas 9 lipca około godz. 17.30. Prosimy o zgłaszanie się w zakrystii osób, które mogą przenocować pielgrzymów.
  10. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Częstochowy. Wyjazd w czwartek 11 lipca z Lasek o godz. 22.00, z Nietkowa o godz. 22.15, z Czerwieńska o godz. 22.30. Powrót następnego dnia około północy. Zapisy w zakrystii. Koszt 70 zł.
  11. Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl wznawia zapisy na tegoroczny wakacyjny obóz biblijny. Więcej szczegółów na stronie Stowarzyszenia. Polecamy! /termin 20-29 lipca 2019r./
  12. W czwartek 4 lipca od godz. 15.00 w przychodni lekarskiej EKOMED w Nietkowie odbędą się badania USG DOPPLER przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, USG nerek, USG płuc, USG stawów, USG piersi oraz echo serca. Badania są odpłatne. Cena jednego badania to 55 zł.
  13. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.