1. Dzisiaj 12 niedziela zwykła. Porządek Mszy św. w dniu dzisiejszym i w tygodniu według porządku wakacyjnego.
  2. Wakacyjny porządek Mszy św. w naszej parafii:
  • Czerwieńsk: w tygodniu o 19.00, w niedzielę 7.30 (godzinki 7.10), 10.30 i 19.00,
  • Nietków: w środę o 17.00, w sobotę o 18.00, w niedzielę o 9.00.
  1. Kancelaria parafialna czynna podczas wakacji tylko w soboty od 8.00 do 9.00. Nagłe sprawy o każdej porze (najłatwiej w okolicy Mszy).
  2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w Czerwieńsku codziennie po Mszy św. (w niedzielę po Mszy św. o godz. 19.00).
  3. We wtorek, 27 czerwca, czcimy Matkę Bożą Nieustającej Pomocy. W naszym kościele, zwłaszcza w każdą środę, zwracamy się do niej jak do naszej Matki i Pośredniczki, przedkładając Bogu Ojcu podziękowania, prośby osobiste i wspólnotowe. Niech Maryja, Matka Nieustannie Pomagająca, uczy nas tej samej pięknej postawy – pomagania innym!
  4. W czwartek, 29 czerwca, obchodzimy uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła.
  5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota i niedziela miesiąca. W sobotę odwiedziny chorych w Czerwieńsku od godz. 9:30. Na filiach w poniedziałek, 3 lipca.
  6. Zmiana tajemnic różańcowych w Czerwieńsku w sobotę po Mszy św. W Nietkowie po niedzielnej Mszy św.
  7. Wakacje to tradycyjny czas pielgrzymowania do sanktuariów maryjnych. Zapraszamy do udziału w 34 Pieszej Pielgrzymce z Otynia na Jasną Górę. Wyjście pielgrzymki 2 lipca. Wejście na Jasną Górę 12 lipca.
  8. Po raz czternasty gościć będziemy pielgrzymów idących z Żar do Rokitna. Dotrą do nas w niedzielę, 9 lipca. Prosimy o zgłaszanie się w zakrystii chętnych chcących przenocować pielgrzymów.
  9. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.