1. Dziś 20 sierpnia przypada 20 niedziela zwykła. Trzecia niedziela miesiąca, zbiórka na cele remontowe. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy w Czerwieńsku kwotę 1647,50 zł a w Nietkowie kwotę 1011,50 zł. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Msze św. według porządku wakacyjnego:
    • Czerwieńsk: w tygodniu o 19.00, w niedzielę 7.30, 10.30 i 19.00
    • Nietków: w środę o 17.00, w sobotę o 17.30, w niedzielę o 9.00
  2. Przypominamy, że trwa miesiąc sierpień – czas, w którym w sposób szczególny wezwani jesteśmy do zachowania trzeźwości.
  3. W naszej parafii każdego roku od dnia 6 sierpnia można przynosić i składać przy ołtarzu Matki Bożej przybory szkolne dla dzieci. Bardzo prosimy wszystkich ludzi o wielkim sercu o włączenie się, w miarę swoich możliwości, w tę akcję w kościele w Czerwieńsku i w Nietkowie.
  4. W sobotę 26 sierpnia, uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. w Czerwieńsku o godz. 19.00, w Nietkowie o 17.30.
  5. W przyszłą niedzielę planujemy wyjazd rowerami nad jezioro. Zapraszamy serdecznie wszystkich ministrantów i scholę. Wyruszymy sprzed plebanii w Czerwieńsku o godz. 13:00, a sprzed kościoła w Nietkowie o godz. 13:30. Powrót dnia następnego. W ramach wyjazdu wyżywienie i nocleg, które pokrywa parafia. Do środy prosimy o potwierdzenie uczestnictwa u ks. Proboszcza.
  6. Kancelaria parafialna w wakacje czynna w sobotę od 8.00 do 9.00. Sprawy pilne w tygodniu po Mszy św. o godzinie 19.00 a  w nagłych przypadkach prosimy o kontakt bezpośredni z księdzem pełniącym dyżur w danym tygodniu. Nr telefonu wywieszony jest na tablicy informacyjnej przy plebanii.
  7. Rozprowadzane są w całej diecezji cegiełki na odbudowę wieży gorzowskiej katedry. Bardzo Wam dziękuję za to wsparcie. Zachęcam pozostałych parafian do włączenia się w to dzieło.
  8. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.