1. Dziś, 27 sierpnia, przypada 21 niedziela zwykła – ostatnia niedziela wakacji. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, niedziela adoracyjna. Wracamy do normalnego porządku Mszy Świętych:
    • Czerwieńsk: w tygodniu o 18:30, w niedzielę 7:30, 10:30, 12:00 i 19:00
    • Nietków: w środę o 17:00, w niedzielę o 9:00 i 13:30
  2. W tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w tygodniu pół godziny przed Mszą Świętą wieczorną.
  3. W piątek, 1 września, 78 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich, którzy oddali życie w obronie Ojczyzny.
  4. Odwiedziny chorych z Czerwieńska i z filii w sobotę od godz. 9:00.
  5. Zmiana tajemnic Żywego Różańca w Czerwieńsku w sobotę po Mszy Świętej wieczornej. W Nietkowie w niedzielę po Mszy Świętej o 9:00.
  6. Zbliża się początek nowego roku szkolnego i katechetycznego. Msze Święte dla uczniów i nauczycieli w poniedziałek 4 września:
    w Czerwieńsku, dla Liceum i SP o godz. 8:00 (spowiedź od 7:30); dla Gimnazjum o godz. 9:00 (spowiedź przed Mszą);
    w Nietkowie Msza o godz. 10:30 (spowiedź od 10:00).
  7. Spotkanie katechetów naszej parafii w poniedziałek 4 września po Mszy wieczornej. Serdecznie zapraszamy.
  8. W naszej parafii każdego roku od dnia 6 sierpnia można przynosić przybory szkolne dla dzieci i składać je przy ołtarzu Matki Bożej zarówno w Czerwieńsku, jak i w Nietkowie. Bardzo prosimy wszystkich ludzi o wielkim sercu o włączenie się, w miarę swoich możliwości, w tę akcję.
  9. Kancelaria parafialna czynna w środę od godz. 19:00 do 20:00 i w sobotę od 8:00 do 9:00.
  10. Rozprowadzane są w całej diecezji cegiełki na odbudowę wieży gorzowskiej katedry. Bardzo dziękujemy za to wsparcie. Zachęcam pozostałych parafian do włączenia się w to dzieło.
  11. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.