1. Dziś III Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. IV Niedziela Synodalna. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.Pamiętajmy w tych dniach o słowach Chrystusa: „Obyście byli jedno!”. Potrzeba w naszym chrześcijańskim życiu nieustannej troski o zgodę, zaufanie i pokonywanie podziałów.
 2. Trzecia niedziela miesiąca. Zbiórka na cele remontowe. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy w Czerwieńsku kwotę 1926,50 w Nietkowie kwotę 1668,05 Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 3. W poniedziałek przypada XXXII rocznica śmierci Sługi Bożego Biskupa Wilhelma Pluty – biskupa gorzowskiego. Módlmy się tego dnia o jego beatyfikację.
 4. W czwartek obchodzimy Święto Nawrócenia św. Pawła – Apostoła Narodów – jest to okazja do odkrywania swojego miejsca w Kościele i zaangażowania się w nim.
 5. Trwa kolejny tydzień wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy wszystkim, którzy zaprosili nas do swoich domów za otwartość, modlitwę i każdą ofiarę złożoną na potrzeby wspólnoty parafialnej. W piątek 2 lutego od godz. 15.30 planowana jest dodatkowa możliwość duszpasterskiego spotkania z tymi, którzy dotychczas nie mogli przyjąć księdza – tzw. kolęda uzupełniająca. Prosimy o kontakt w tej sprawie w zakrystii po Mszy św.
 6. W okresie „Kolędy” kancelaria parafialna czynna jest w soboty od godz. 08.00 do 9.00.
 7. W czasie „Kolędy” nie ma w ciągu tygodnia Mszy św. w Nietkowie.
 8. W sobotę w salce przy plebanii odbędą się spotkania oazy: grupa młodsza – godz. 13:00; grupa starsza – po Mszy św. wieczornej. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
 9. Obóz zimowy dla ministrantów i scholii. Bolesławów 12-16 lutego 2018 r. Chętnych zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30.
 10. Spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej w niedzielę 28 stycznia podczas Mszy św. o godz. 10.30. Prosimy kupić w najbliższych dnia świecę do komunii.
 11. Ogrzewanie kościoła. W ubiegłą niedzielę 14 stycznia w kopertach złożonych na tacę zebraliśmy kwotę 1150 zł. W sumie na ten cel zebraliśmy w kościele 23 040 zł. Bardzo dziękujemy za to wsparcie.
 12. Parafialny Zespół Caritas działający przy naszej parafii chce ukazać historię naszego kościoła oraz całej parafii w specjalnej parafialnej kronice. Wybrano już osobę do prowadzenia kroniki. Czeka nas mnóstwo pracy związanej ze zbieraniem materiałów. Potrzebne są archiwalne artykuły, zdjęcia i wywiady. Prosimy naszych parafian o pomoc w tym działaniu i dostarczanie kserokopii zdjęć i innych materiałów, które będziemy mogli umieścić w kronice. Prosimy, w miarę możliwości, o opisywanie dostarczanych materiałów.
 13. Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl zaprasza rodziców z dziećmi w wieku 9-14 lat na spotkanie w sprawie wakacyjnego obozu biblijnego “Odkrywcy 2018”. W czasie spotkania informacyjnego dla rodziców (przy kawie i herbacie), dzieci wezmą udział w warsztatach dotyczących odkrywania swoich talentów. Spotkanie odbędzie się w MGOK dziś w niedzielę 21 stycznia o godz. 11.30 (po Mszy św. dla dzieci).
 14. Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl zaprasza wszystkich członków i sympatyków Stowarzyszenia, a także wszystkich parafian na “Ubiblijnione Kolędowanie”, które poprowadzi zespół muzyczny “Za Tobą” z Głogowa (będzie koncert i wspólne śpiewanie kolęd). Rozpoczęcie dziś w niedzielę 21 stycznia o godz. 15.00 w kościele parafialnym w Czerwieńsku. Po nim zapraszamy na herbatę i ciasto do MGOK przy kościele.
 15. Przy wyjściu z kościoła do nabycia: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”.