Już po raz trzeci Stowarzyszenie  Ubiblijnieni.pl zorganizowało Święto Biblii. Tym razem to wydarzenie odbyło się w parafii Ducha Świętego w Zielonej Górze. Po raz pierwszy też nasi parafianie z Kręgu Biblijnego tak licznie włączyli się w organizację i obsługę tej imprezy. Po Mszy świętej dorośli zostali na konferencji biblijnej w kościele, natomiast młodzież i dzieci zeszły do pomieszczeń pod kościołem, gdzie czekały nie nie ciekawe atrakcje. Następnie wszyscy udali się do ogrodów przy plebanii, gdzie po obiedzie i pysznych ciastach upieczonych przez Krąg Biblijny z Czerwieńska  młodzi wykonawcy popisywali się swoim kunsztem wokalnym podczas konkursu piosenki Biblijnej. W międzyczasie dzieci tłumnie korzystały z dmuchańców. A,że pogoda dopisała, osoby, które licznie przybyły spędziły ten czas bardzo udanie. Na zakończenie imprezy koncert dał ksiądz Jakub Bartczak, który porwał publiczność do wspólnego śpiewu i zaangażowania. Swoją obecnością uświetnił to wydarzenie nasz biskup Tadeusz Lityński, dziękując organizatorom i uczestnikom, a w szczególności księdzu Łukaszowi za jego zaangażowanie.

Wydarzenie przedstawiono w mediach:

https://gorzow.tvp.pl/42390000/iii-swieto-biblii-pod-haslem-w-mocy-ducha-glosmy-slowo

https://zgg.gosc.pl/doc/5512162.III-Swieto-Biblii-w-Zielonej-Gorze

Zapraszam do Galerii na fotorelację z tego wydarzenia.