1. Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego z obrzędem błogosławieństwa wody. Prosimy zabrać ze sobą poświęconą dziś wodę do błogosławieństwa domu w czasie wizyty duszpasterskiej.
  2. Dziś o godzinie 20.00 w Drugim Programie Telewizji Polskiej transmitowany będzie na żywo Charytatywny Koncert Kolęd „Rodzina Rodzinie. Pomoc dla Aleppo” w wykonaniu Polskiej Opery Królewskiej. Organizatorami inicjatywy są Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Telewizja Polska i Caritas Polska. Podczas trwania koncertu prowadzona będzie zbiórka sms-owa na rzecz ofiar wojny w Syrii i mieszkańców zniszczonego miasta Aleppo. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tej szlachetnej inicjatywie. Każdy z nas może się do niej przyłączyć, wysyłając smsy w trakcie transmisji koncertu. Dochód trafi na konto Caritas Polska. Przypominamy, że Koncert będzie można zobaczyć 7 stycznia 2018 r. w niedzielę o godz. 20.00 w TVP2.
  3. Trwa wizyta duszpasterska. W dni powszednie kolęda rozpoczyna się o godz. 15,30, w soboty o godz. 10.00, w niedziele i uroczystości nie kolędujemy.
  4. W trakcie „Kolędy” będzie odprawiana Msza św. o godz. 8.00 od poniedziałku do piątku, w sobotę o 18.30, stąd prosimy o wyrozumiałość w razie jakichkolwiek niedogodności.
  5. W okresie „Kolędy” kancelaria parafialna czynna jest w soboty od godz. 08.00 do 09.00.
  6. W czasie „Kolędy” nie będzie w ciągu tygodnia Mszy św. w Nietkowie.
  7. Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie PSP im. Janusza Korczaka w Czerwieńsku zapraszają na VI edycję „Szkolnego Kolędowania” we wtorek 9 stycznia o godz. 11.00 przed Urzędem Miasta w Czerwieńsku.
  8. W sobotę w salce przy plebanii odbędą się spotkania oazy: grupa młodsza – godz. 13:00; grupa starsza – po Mszy św. wieczornej. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
  9. W przyszłą, drugą, niedzielę miesiąca zbiórka na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas Parafialną. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy do puszek 459,25 zł, a w kopertach 910 zł. Za ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  10. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy do udziału w koncercie chóru Polirytmi, który działa w Młodzieżowym Centrum Kultury i Edukacji „Dom Harcerza” w Zielonej Górze. W programie chór zaprezentuje najbardziej znane i popularne kolędy polskie, jak również mniej znane pastorałki, a także kolędy ukraińskie,  kolędę hiszpańską i angielską. Koncert po Mszy św. o godz. 12.00. Będziemy wdzięczni za pomoc w upieczeniu ciasta na poczęstunek członkiń chóru i dostarczenie ich do MGOK do godz. 12.00 w niedzielę. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu kulturalnym.
  11. Pary małżeńskie niezależnie od wieku, światopoglądu, wyznania, stażu małżeńskiego oraz skali dzielących ich problemów, zapraszamy na rekolekcje „SPOTKANIA MAŁŻEŃSKIE – DIALOG WE DWOJE”. Rekolekcje odbędą się w dniach 2-4 lutego b.r. w domu rekolekcyjnym w Rokitnie. Program nastawiony jest na odnowienie więzi małżeńskiej poprzez dialog prowadzony we dwoje. Informacje i zapisy pod nr tel. 601965737.