1. Dziś przypada Niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy okres Narodzenia Pańskiego.

 2. Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Zbiórka na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas Parafialną. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy do puszek kwotę 547,27 a w kopertach 590 zł. Za ofiary składamy serdeczne „Bóg Zapłać”.

 3. Trwa wizyta duszpasterska. W dni powszednie kolęda rozpoczyna się o godz. 15.30, w soboty o godz. 10.00. W trakcie „Kolędy” będzie odprawiana Msza św. o godz. 7.30 od poniedziałku do piątku, w sobotę o 18.30, dlatego prosimy o wyrozumiałość w razie jakichkolwiek niedogodności. Szczegółowy plan zamieszczony jest na naszej stronie internetowej i w gablocie przy kościele. Kolęda uzupełniająca w poniedziałek 20 stycznia.

 4. W styczniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. Sprawy kancelaryjne proszę załatwiać po Mszach św.

 5. W czasie „Kolędy” nie ma w ciągu tygodnia Mszy św. w Nietkowie.

 6. W środę 15 stycznia dzień imienin Biskupa Seniora Pawła Sochy. Pamiętajmy o modlitwie.

 7. W piątek 17 stycznia przypada XXII Dzień Judaizmu.

 8. W sobotę 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

 9. Za tydzień trzecia  niedziela miesiąca – zbiórka do puszek na cele remontowe. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy w Czerwieńsku kwotę 1848,01 zł, w Nietkowie kwotę 1743,20 zł. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary na cele remontowe.

 10. Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dla dzieci przygotowujących się do I komunii świętej: w Czerwieńsku w przyszłą niedzielę o godz. 10.30; w Nietkowie o godz. 13.30.

 11. Obóz biblijny “Odkrywcy Przygód” odbędzie się w terminie 20-29 lipca 2020 r. Zapraszamy rodziców do odwiedzenia strony internetowej www.ubiblijnieni.pl, aby zapoznać się z programem i opisem jak można zgłosić swoje dziecko. Do 15 stycznia obowiązuje promocyjna cena. Polecamy i prosimy by przekazać informację innym.

 12. W czwartek 16 stycznia od godz. 14.30 w przychodni lekarskiej EKOMED w Nietkowie odbędą się odpłatne badania USG doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów, piersi oraz echo serca. Cena jednego badania wynosi 55 zł.

 13. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.