1. Dziś przypada Niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy okres Narodzenia Pańskiego.
 2. Dziś zapraszamy na wspólne kolędowanie organizowane przez Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl w naszym parafialnym kościele  o godz. 15.00. Wystąpi zespół VOX CORDIS ze Świebodzina. Zapraszamy wszystkich Członków Stowarzyszenia i wszystkich parafian.
 3. Dzisiaj druga niedziela miesiąca zbiórka na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas Parafialną. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy do puszek kwotę 527,89 PLN a w kopertach parafianie złożyli kwotę 560,00 PLN. Za ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 4. We wtorek 15 stycznia dzień imienin Biskupa Seniora Pawła Sochy. Pamiętajmy o modlitwie.
 5. W czwartek 17 stycznia przypada XXII Dzień Judaizmu.
 6. W piątek 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 7. Trwa wizyta duszpasterska. W dni powszednie kolęda rozpoczyna się o godz. 15,30, w soboty o godz. 10.00. W trakcie „Kolędy” będzie odprawiana Msza św. o godz. 7.30 od poniedziałku do piątku, w sobotę o 18.30, dlatego prosimy o wyrozumiałość w razie jakichkolwiek niedogodności. Szczegółowy plan zamieszczony jest na naszej stronie internetowej i w gablocie przy kościele. Kolęda uzupełniająca w piątek 18 stycznia. Prosimy zgłaszać się do zakrystii.
 8. W okresie „Kolędy” sprawy kancelaryjne prosimy załatwiać po sobotniej Mszy św. wieczornej.
 9. Za tydzień trzecia  niedziela miesiąca – zbiórka do puszek na cele remontowe. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy w Czerwieńsku kwotę 1909,62 zł, w Nietkowie kwotę 1600 zł. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary na cele remontowe.
 10. Do końca stycznia nie będzie w ciągu tygodnia Mszy św. w Nietkowie.
 11. Nie ma spotkań oazy w czasie ferii zimowych.
 12. Zapraszamy na pielgrzymkę do Gruzji w terminie 27.09-4.10.2019 r. Szczegóły na plakacie, w gablocie i na naszej stronie internetowej. Są jeszcze wolne miejsca. Osoby zdecydowane prosimy zgłaszać się do zakrystii, do ks. Grzegorza po dalsze instrukcje.
 13. W dniu 23 stycznia o godz. 14.00 w przychodni lekarskiej EKOMED w Nietkowie odbędą się badania USG DOPPLER przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, USG nerek, USG płuc, USG stawów, USG piersi oraz echo serca. Cena jednego badania to 55 zł.
 14. Katechizacja przedmałżeńska w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Zielonej Górze rozpoczyna się w niedzielę 27 stycznia o godz. 18.00 w kościele. W pozostałe dni o godz. 19.00.
 15. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po mszy, przy wyjściu do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.
 16. Wolontariusze Szkolnego  Klub Wolontariatu “Młodzi dla Kamerunu” w Zespole Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze już kolejny raz zwracają się z uprzejmą prośbą o wsparcie dzieła rozwoju edukacji dzieci w wioskach Kameruńskich poprzez zakup kalendarzy ze zdjęciami z wielu różnych akcji prowadzonych dla nich. Kalendarze będzie można zakupić po każdej mszy świętej w przyszłą niedzielę 20 stycznia.Serdeczne Bóg zapłać! Opiekun wolontariuszy – Istiena Boguszewicz-Gnatowicz