Ogłoszenia parafialne na niedzielę 27.12.2020 r.

1. Z okazji dzisiejszego święta św. Rodziny z Nazaretu wszystkim małżonkom i rodzinom z naszej parafii składamy serdeczne życzenia pięknego realizowania swojego wzniosłego powołania i pokonywania wszelkich przeszkód na tej drodze.

2. Porządek Mszy św. w tygodniu:

Msze św. w dzień powszedni w Czerwieńsku będą odprawiane o godz. 18.00, tak będzie w poniedziałek, wtorek, środę i sobotę. Przyjęte intencje Mszalne będą odprawione na Mszy św. o godz. 18.00.

– w czwartek 31 grudnia – w ostatni dzień roku – Msza św. zostanie odprawiona o godz. 17.00 (z racji godziny policyjnej), po Mszy św. nabożeństwo dziękczynno-błagalne

– w Nietkowie Msza św. w środę o godz. 17.00.

3. W piątek 1 stycznia uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Nowy Rok i Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Jest to święto nakazane.

Msze św.:

– w Czerwieńsku: godz. 10.30, 12.00 i 19.00

– w Nietkowie: godz. 9.00 i 13.30.

Dariusz Orłowski