1. Dzisiaj Niedziela Świętej Rodziny – patronalne święto rodzin katolickich. Podczas Mszy św. o godz. 12.00 i 13.30 zapraszamy do odnowienia przyrzeczeń małżeńskich oraz błogosławieństwa małżonków.

 2. We wtorek w ostatnim dniu roku nabożeństwo dziękczynno-błagalne z podsumowaniem roku w Nietkowie o godz. 17.00, w Czerwieńsku o godz. 18.00. Po nabożeństwie Msza św.

 3. W środę pierwszy dzień Nowego Roku – uroczystość Matki Bożej Rodzicielki i Światowy Dzień Pokoju. Na Msze św. zapraszamy wg porządku niedzielnego – nie będzie Mszy św. o godz. 7.30.

 4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

 5. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w piątek od godz. 9.00.

 6. W poniedziałek, 6 stycznia, przypada uroczystość Epifanii czyli Objawienia Pańskiego, w tradycji nazywana świętem Trzech Króli. Msze św. wg porządku niedzielnego. Wszystkie Msze św. z poświęceniem kredy i kadzidła. Ofiara z tacy przeznaczona jest na misje.

 7. Trwa wizyta duszpasterska. W dni powszednie kolęda rozpoczyna się o godz. 15.30, w soboty o godz. 10.00. W tym tygodniu nie kolędujemy 31.12. i 01.01. W trakcie „Kolędy” będzie odprawiana Msza św. o godz. 7.30 od poniedziałku do piątku, w sobotę o 18.30, dlatego prosimy o wyrozumiałość w razie jakichkolwiek niedogodności. Szczegółowy plan zamieszczony jest na naszej stronie internetowej i w gablocie przy kościele. Kolęda uzupełniająca w poniedziałek 20 stycznia.

 8. W styczniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. Sprawy kancelaryjne proszę załatwiać po Mszach św.

 9. W czasie „Kolędy” nie będzie w ciągu tygodnia Mszy św. w Nietkowie.

 10. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu 15 minut przed każdą Mszą św.. Po Mszy św. o godz. 19.00 zapraszamy na katechezę dla dorosłych. Temat katechezy: “Pokój ludziom, w których mam upodobanie”.

 11. Zmiana tajemnic Róż Żywego Różańca w Czerwieńsku w sobotę po Mszy św. wieczornej, w Nietkowie w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.

 12. Obóz biblijny “Odkrywcy Przygód” odbędzie się w terminie 20-29 lipca 2020 r. Zapraszamy rodziców do odwiedzenia strony internetowej www.ubiblijnieni.pl, aby zapoznać się z programem i opisem jak można zgłosić swoje dziecko. Do 15 stycznia obowiązuje promocyjna cena. Polecamy i prosimy by przekazać informację innym.

 13. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

 14. Życzymy pokoju i błogosławieństwa Bożego na cały Nowy Rok.