1. Dzisiaj Niedziela Zesłania Ducha Świętego. Kończy się Okres Wielkanocny i czas przyjmowania Komunii św. wielkanocnej. Porządek Mszy św. (Czerwieńsk 7.30, 10.30, 12.00 i 19.00; Nietków: 11.00 i 13.30).
  2. Dzisiaj w Nietkowie podczas Mszy św. o godz. 11:00 Uroczystość I Komunii św. Po uroczystości wręczenie obrazków i pamiątkowe zdjęcie. Prosimy, aby ci z Państwa, którzy nie są rodziną ani znajomymi dzieci skorzystali z Mszy św. o godz. 13:30. Po Mszy św. nabożeństwo majowe.
  3. Dzisiaj III niedziela miesiąca – zbiórka na fundusz remontowy w naszej parafii. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy: w Nietkowie kwotę 1 107 PLN, a w Czerwieńsku kwotę  1 681, 50 PLN.
  4. W poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Drugi dzień Zielonych Świąt.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa majowe:
    1. w Czerwieńsku pół godziny przed Mszą św. (w niedzielę przed Mszą wieczorną)
    2. w Nietkowie codziennie o 19.00. (w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00)
    3. W Laskach codziennie o 19.00 koło krzyża.
  6. W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  7. Spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w piątek po Mszy św. wieczornej w salce przy plebanii.
  8. W sobotę w salce przy plebanii odbędą się spotkania oazy: grupa młodsza, godz.13:00; grupa starsza po Mszy św. wieczornej. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
  9. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w środę od 19.00 do 20.00 i w sobotę od 8.00 do 9.00.
  10. Zapraszamy wszystkich chętnych: dzieci, młodzież, dorosłych na pielgrzymkę do Rokitna w intencji powołań. Wyjazd w niedzielę 3 czerwca o godz. 8.30. Koszt 30 zł. Zapisy w zakrystii.
  11. Caritas Diecezjalna zaprasza do udziału w Biegu charytatywnym na rzecz uchodźców w niedzielę 10 czerwca. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  12. Rodzice wraz z Kingą składają serdeczne podziękowanie Parafialnemu Zespołowi Caritas za zorganizowanie festynu w Nietkowie w dniu 13 maja 2018 r.

W sposób szczególny chcemy podziękować wszystkim artystom małym i dużym, którzy występowali w tym dniu. Dziękujemy wolontariuszom, którzy pomagali w rozkładaniu namiotów, stołów i ławek. Wszystkim sponsorom za fanty na loterię oraz paniom, które przeprowadziły tę loterię. Dziękujemy wojsku za pyszne jedzenie, paniom, które upiekły i przyniosły swoje wypieki oraz prowadzącej ten festyn i panu obsługującemu nagłośnienie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, wsparcie i zabawę.

Za państwa dobre serca i wielką chęć pomocy w zakupieniu sprzętu do komunikowania się Kingi z nami serdeczne ,,BÓG ZAPŁAĆ ”. Kinga Drzewiecka z rodzicami.

1. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.