Ogłoszenia parafialne na niedzielę 20.11.2022 r.

1. Zeszłej niedzieli w zbiórce do puszek z przeznaczeniem na Kościół w Ukrainie zebrano kwotę 1870 zł. Bóg zapłać Ofiarodawcom.

Dzisiaj po Mszach św. z racji III niedzieli miesiąca zbiórka na Parafialny Fundusz Remontowy.

2. Dzisiaj ostatnia niedziela roku liturgicznego, taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na utrzymanie Diecezjalnego Seminarium Duchownego.

Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu. W Adwencie codziennie o godz. 6.30 rano w Czerwieńsku będą roraty.

3. Dzisiaj o godz. 16.00 w salce przy plebani w Czerwieńsku odbędzie się spotkanie dla małżeństw. Zapraszamy małżeństwa niezależnie od stażu zainteresowane formacją małżeńsko-rodzinną.

4. W czwartek 24.XI na Mszę św. o godz. 18.00 w Czerwieńsku zapraszamy rodziców dzieci I-komunijnych ze SP w Czerwieńsku, po Mszy św. spotkanie katechetyczno-organizacyjne.

5. Parafia św. Alberta organizuje wyjście do kina na pokaz filmu pt. „Prorok” o bł. Ks. Kar. S. Wyszyńskim. Odbędzie się on w czwartek 24.XI o godz. 19.45 w kinie Cinema City w Zielonej Górze. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z parafią św. Alberta, tel. 606-934-026.

6. W piątek 25.XI o godz. 18.00 w Zespole Szkół w Czerwieńsku przy ul. Zielonogórskiej 43B rozpoczyna się Kursu Budowania Wspólnoty. Jest to jakby drugi krok formacji po misjach ewangelizacyjnych. Kurs trwać będzie także w sobotę 26.XI. Gorąco zachęcamy do udziału. Ulotki o Kursie znajdują się na stoliku i stojaku przy wyjściu z kościoła.

7. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny, dal dzieci Mały Gość Niedzielny.

8. Komunikat Przewodniczącego KEP.