Ogłoszenia parafialne na niedzielę 9.01.2022 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. można złożyć ofiarę do puszki na Parafialną Caritas.

2. Dzisiaj po południu w godz. 15.00 – 19.00 Księża odwiedzą rodziny, które zaprosiły ich na kolędę do domu.

3. Dzisiejszą niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego, choć w naszej polskiej tradycji pozostaje śpiew kolęd do święta Ofiarowania Pańskiego 2 lutego

4. Zapraszamy Parafian do uczestnictwa w spotkaniach kolędowych wg. ustalonego planu po wieczornej Mszy św. w kościele w Czerwieńsku i Nietkowie:

Plan kolędy w Czerwieńsku:

Poniedziałek 10.01 – Czerwieńsk ul.: Zielonogórska nr 24 – 39

Wtorek 11.01 – Czerwieńsk ul. Zielonogórska nr 40 – 51

Środa 12.01 – Czerwieńsk ul. Zielonogórska nr 52 – 63, Dobrzęcin i Wysokie

Czwartek 13.01 Czerwieńsk ul. Zielonogórska nr 64 – 78

Piątek 14.01 – Dobrzęcin, Wysokie, Wyszyna, Piaśnica.

Plan kolędy w Nietkowie:

Dzisiaj w niedzielę 9.01 po Mszy św. o godz. 9.00 – Nietków: ul.: Kasprowicza (od ul. Przedszkolnej do końca), Parkowa,

Środa 13.01 – Nietków: ul. Kościuszki (od ul. Przedszkolnej do końca), Kolejowa

5. W poniedziałek pierwsza rocznica śmierci śp. Ks. Bpa Adama Dyczkowskiego.

6. Młodzież – kandydatów do Bierzmowania z kl. 7 Szkoły Podstawowej z Czerwieńska i Nietkowa zapraszamy na spotkanie formacyjne w małych grupach:

– młodzież z Czerwieńska ma swoje spotkanie dzisiaj o godz. 17.00 (jedna grupa) i w środę o godz. 17.00 (druga grupa) – w salce w przy plebanii,

– młodzież z Nietkowa ma swoje spotkanie w środę 12 stycznia: o godz. 17.00 Msza św. w kościele w Nietkowie, po Mszy św. o godz. 17.30 – spotkanie w małych grupach w Klubie w Nietkowie.

7. W sobotę dzień imienin Biskupa Seniora Pawła Sochy. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

8. Po Mszy św. zachęcamy do zakupu prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego, w Gościu pudełko na kolekcję Biblii na płytach CD, które będą dołączane do tygodnika. Na stoliku są także koperty na ofiarę na liturgię, ogrzewanie ławek, seminarium duchowne i Caritas.