Ogłoszenia parafialne na niedzielę 15.08.2021 r.

1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na Parafialny Fundusz Remontowy.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek – św. Jacka; w środę – św. Bernarda.

3. Zespół Szkół w Czerwieńsku poszukuje wolne pokoje z przeznaczeniem na stancje dla uczniów szkoły. Osoby z Czerwieńska, które mogłyby wynająć pokój proszone są o zgłoszenie się do sekretariatu szkoły tel. 68 3278707.

4. Do sakramentu małżeństwa zamierzają przystąpić:

Alicja Małecka z Czerwieńska i Łukasz Mikunda z Czerwieńska – zap. 1

Aneta Drzewiecka zam. w Nietkowie i Adam Wdowiak zam. w Łosińcu – zap. 2.

Dawid Wojdyła, kawaler zam. w Czerwieńsku i Daria Chuchra, panna zam. w Szprotawie – zap. 3

Jacek Żółkowski kawaler zam. w Czerwieńsku i Paulina Barabasz, panna zam. w Bytomiu Odrzańskim – zap. 3

5. W kościele w Czerwieńsku w bocznej kaplicy NSPJ w dni powszednie trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w godz. 9.00-17.30. Zachęcamy do nawiedzenia kościoła i modlitwę osobistą nawet na krótką chwilę.

6. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom z Czerwieńska, Nietkowa i Lasek, które złożyły ofiary na wieniec żałobny na pogrzeb ś.p. ks. Henryka Nowika. Msze św. za ś.p. ks. prof. Zostaną odprawione: w Czerwieńsku – we wtorek 17.08; w Nietkowie – w czwartek 26.08, w środę 27.09 i w niedz. 12.12 o g. 13.30.

7. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

Ks. Dariusz Orłowski