Ogłoszenia parafialne na niedzielę 18.07.2021 r.

1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na Parafialny Fundusz Remontowy.

2. W lipcu i sierpniu Msze św. niedzielne

– w Czerwieńsku w sobotę o godz. 18.00 oraz w niedzielę o godz.: 7.30, 10.30 i 19.00,

– w Nietkowie w sobotę o godz. 17.00 i w niedzielę o godz. 9.00.

3. W kościele w Czerwieńsku w bocznej kaplicy NSPJ w dni powszednie trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w godz. 9.00-17.30. Zachęcamy do nawiedzenia kościoła i modlitwę osobistą nawet na krótką chwilę.

4. W przyszłą niedzielę ustanowiony przez papieża Franciszka – Pierwszy Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Orędzie papieża na ten dzień dostępne na stronie internetowej naszej parafii.

5. W przyszłą niedzielę 25 lipca wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców. Po Mszach św. przed kościołem poświęcenie samochodów (w Czerwieńsku przy ul. Rycerskiej). W czasie poświęcenia zbiórka ofiar na zakup pojazdów mechanicznych dla polskich misjonarzy.

6. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.