Ogłoszenia parafialne na niedzielę 31.07.2022 r.

1. Zeszłej niedzieli z okazji poświęcenia pojazdów na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy zebrano w naszej parafii kwotę 1217 zł i 30 gr. Bóg zapłać ofiarodawcom.

2. W poniedziałek zaczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości. W poniedziałek także 78 rocz. wybuchu Powstania Warszawskiego – pamiętajmy w modlitwie o obrońcach Ojczyzny.

3. Jutro w poniedziałek 1 sierpnia od godz. 9.30 ks. Proboszcz odwiedzi swoich chorych z Komunią św.

4. We wtorek 2 sierpnia po Mszy św. o godz. 7.00 rano w kościele w Czerwieńsku wyrusza z naszej parafii Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Rowerowi pielgrzymi dotrą na Jasną Górę w sobotę 6 sierpnia.

5. W piątek – I-szy piątek miesiąca:

– przed południem od godz. 9.30 ks. Mariusz odwiedzi swoich chorych z Komunią św.,

– wieczorem okazja do spowiedzi św.: w Nietkowie od godz. 16.40 (o 17.00 Msza św.); w Czerwieńsku spowiedź od godz. 17.45.

6. W tym tygodniu w liturgii kościoła obchodzimy:

– jutro w poniedziałek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego,

– w czwartek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya – patrona proboszczów,

– w sobotę 6.08 – święto Przemienienia Pańskiego.

7. Do sakramentu małżeństwa zamierzają przystąpić:

Grzegorz Lipiński i Karolina Nahorska zamieszkali w Czerwieńsku

8. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.