Ogłoszenia parafialne na niedzielę 22.08.2021 r.

1. Zeszłej niedzieli podczas zbiórki do puszki na Parafialny Fundusz Remontowy zebrano:

– w Nietkowie – 1528 zł

– w Czerwieńsku – 1795 zł

2. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:

– we wtorek – św. Bartłomieja Apostoła

– w czwartek uroczystość – Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej (Msza św. w Nietkowie o godz. 17.00).

3. Zespół Szkół w Czerwieńsku poszukuje wolne pokoje z przeznaczeniem na stancje dla uczniów szkoły. Osoby z Czerwieńska, które mogłyby wynająć pokój proszone są o zgłoszenie się do sekretariatu szkoły tel. 68 3278707.

4. Do sakramentu małżeństwa zamierzają przystąpić:

Emilia Łuczak panna zam. w Czerwieńsku i Kamil Świątek kawaler zam. w Bronkowie – zap.2

Magda Cydzik panna zam. w Czerwieńsku i Maciej Rogowicz kawaler zam. w Wysokiem – zap. 2

Aneta Drzewiecka panna zam. w Nietkowie i Adam Wdowiak kaw. zam. w Łosińcu – zap. 3.

5. W kościele w Czerwieńsku w bocznej kaplicy NSPJ w dni powszednie trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w godz. 9.00-17.30. Zachęcamy do nawiedzenia kościoła i modlitwę osobistą nawet na krótką chwilę.

6. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

Ks. Dariusz Orłowski