Ogłoszenia parafialne na niedzielę 28.08.2022 r.

1. W czwartek 1 września rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza św. w int. o błogosławieństwo Boże dla dzieci, młodzieży i nauczycieli:

– w Czerwieńsku o godz. 8.00 (inauguracja w Szkole Podst. w Czerwieńsku o godz. 9.00).

– w Nietkowie o godz. 8.30 (inauguracja w Szkole Podstawowej w Nietkowie o 9.00).

15 min. przed Mszą św. okazja do spowiedzi św.

2. W tym tygodniu pierwszy piątek m-ca, okazja do spowiedzi św.:

– w Czerwieńsku w piątek w godz. 17.30 – 18.00, o 18.00 naboż. I.-szo piątkowe i Msza św.

– w Nietkowie w piątek w godz. 16.30 – 17.00, o 17.00 nabożeństwo I-szo piątkowe i Msza św.

Zachęcamy do spowiedzi szczególnie dzieci i młodzież, aby z oczyszczonym sercem rozpocząć rok szkolny.

3. Odwiedziny chorych w domach z sakramentami św. w piątek 2.09 od godz. 9.30.

4. Do sakramentu małżeństwa zamierzają przystąpić:

Mateusz Kita zam. w Zielonej Górze Raculi i Karolina Siwińska zam. w Czerwieńsku.

5. Od września przywracamy stały porządek Mszy św. – we wtorek powraca Msza św. o godz. 7:00, w sobotę – o 8:00, a w niedzielę o godz. 12:00

6. Trwa nabór na dwuletnie podyplomowe studia teologiczno-katechetyczne dla osób posiadających przygotowanie pedagogiczne. Studia pozwalają uzyskać kwalifikacje do wykonywania zawodu nauczyciela religii w szkołach wszystkich poziomów. Zajęcia będą się odbywały w soboty począwszy od października w siedzibie Instytutu Filozoficzno-Teologicznego im. E. Stein w Zielonej Górze przy par. pw. Ducha Świętego. Szczegóły na plakacie w gablocie.

7. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.