Ogłoszenia parafialne na niedzielę 17.10.2021 r.

1. Minionej niedzieli w zbiórce na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia w naszej parafii zebrano kwotę 1883 zł 20 gr.

Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na Parafialny Fundusz Remontowy.

2. Młodzież z kl. 7 zapraszamy na spotkanie rozpoczynające przygotowanie do bierzmowania:

ze szkoły podstawowej w Nietkowie dzisiaj po Mszy św. o godz. 13.30 w kościele w Nietkowie

ze szkoły podstawowej z Czerwieńska dzisiaj o godz. 17.00 w kościele w Czerwieńsku

3. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:

W poniedziałek – św. Łukasza Ewangelisty

w środę – św. Jana Kantego, prezbitera

w piątek – św. Jana Pawła II, papieża

4. Nabożeństwa różańcowe:

w Czerwieńsku: w dni powszednie – o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 18.30.

Różaniec dla dzieci (1 dziesiątka) we wt. i czw. o godz. 16.00

w Nietkowie – w niedzielę o godz. 8.30, w środy o godz. 17.00 w pozostałe dni tygodnia o godz. 18.00.

Różaniec dla dzieci w środę o godz. 16.45.

5. Kandydaci do bierzmowania z kl. 8 szkoły podstawowej z Czerwieńska i Nietkowa mają swoje spotkanie w sobotę 23.X o godz. 18.00 w kościele w Czerwieńsku, będzie to różaniec odmawiany w różnych językach, Msza św. i spotkanie ze świecką Misjonarką.

6. Za tydzień – Niedziela Misyjna, taca przeznaczona na działalność misyjną Kościoła.

7. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych, na stoliku i w przedsionku kościoła znajdują się kartki na wypominki, wypełniając je na kopercie wpisujemy także ulice zamieszkania.

8. W miesiącu październiku w dn. 22-24.X w Rokitnie organizowane są rekolekcje trzeźwościowe. Bliższe szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem. Warto je polecić osobom potrzebującym tego typu pomocy.

9. Do sakramentu małżeństwa zamierzają przystąpić:

Martyna Rogowicz z Wysokiego i Sebastian Matulewicz z Kalska.

10. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

Ks. Dariusz Orłowski