PLAN MISJI

NIEDZIELA, 22 MAJA 2022
7:30 Msza św. z nauką Misyjną w Czerwieńsku
9:00 Msza św. z nauką Misyjną w Nietkowie
10:30 Msza św. z nauką Misyjną w Czerwieńsku 12:00 Msza św. z nauką Misyjną w Czerwieńsku
13:30 Msza św. z nauką Misyjną w Nietkowie
16:30 Koncert na placu przy Ratuszu w Czerwieńsku (zakończone nabożeństwem majowym)
19.00 Msza św. z nauczaniem Misyjnym w Czerwieńsku

PONIEDZIAŁEK- SOBOTA

8.00 Nabożeństwo misyjne w Nietkowie z Komunią św.
10.00 Nabożeństwo misyjne w Czerwieńsku z Komunią św.
17.30 Nabożeństwo misyjne w Nietkowie z Komunią św.
19.00 Msza św. w Czerwieńsku bez nauki misyjnej
19.30 Nabożeństwo misyjne w Czerwieńsku z Komunią św.
UWAGA: W CZWARTEK plan jak wyżej, ale z dodatkową Mszą św. w Nietkowie o godz. 17.00.

NIEDZIELA, 29 MAJA 2022

ODPUST W NIETKOWIE
7:30 Msza św. z nauką Misyjną w Czerwieńsku
9:00 Msza św. z nauką Misyjną w Nietkowie
10:30 Msza św. z nauką Misyjną w Czerwieńsku
12:00Msza św. z nauką Misyjną w Czerwieńsku
13:30 Msza św. z nauką Misyjną w Nietkowie
16:30 Koncert odpustowy w parku w Nietkowie z poczęstunkiem (zakończony nabożeństwem majowym)
19.00 Msza św. z nauką Misyjną w Czerwieńsku

SPOWIEDŹ SOBOTA 28 MAJA 2022

Kościół w Nietkowie:
7.30 – 8.00

Kościół w Czerwieńsku:
9.30-10.00
17.00-17.30
19.30-20.00

TEMATY

NIEDZIELA
Eucharystia daje życie, więc jak to zrobić, aby być ciągle szczęśliwym żyjąc we współczesnym świecie?

PONIEDZIAŁEK
Eucharystia daje życie. A co zrobić, gdy nas ogarnia smutek, niechęć, nie czujemy potrzeby czytania Pisma św., modlitwy, Komunii i spowiedzi?

WTOREK
Eucharystia daje życie. A jak podchodzić do tego, co proponuje świat? Amulety, talizmany, czytanie horoskopów czy korzystanie z bioenergoterapii i inne…

ŚRODA
Eucharystia daje życie. Czy jest możliwe, aby dziś permanentnie słyszeć głos Boga? Jeśli tak, to co zrobić, aby Go słyszeć codziennie?

CZWARTEK
Eucharystia daje życie. Jak właściwie wybierać, aby być pewnym wypełniania woli Boga? Czy Bóg ma mi coś do powiedzenia w sprawach mojego zdrowia, seksualności, finansów, różnych decyzji…?

PIĄTEK
Eucharystia daje życie. Papież Franciszek i Jego prośba, aby wszyscy katolicy byli ,,Ochrzczeni Duchem Świętym”. Na czym to polega i jak to zrobić?

SOBOTA
Eucharystia daje życie. Jak zatem my mamy wzrastać w Bogu każdego dnia, aby był widoczny prawdziwy postęp?

NIEDZIELA
Eucharystia daje życie. Pytania jakie zrodził misyjny tydzień.

EKIPA MISYJNA

ks. Rafał Jarosiewicz – misjonarz miłosierdzia, dyrektor Szkoły Nowej Ewangelizacji diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Autor muzyki, książek oraz audiobooków z tematyki ewangelizacji i duchowości. Pomysłodawca wielu nowych form ewangelizacji np.: Mobilny Konfesjonał, Ewangelia na Dachach czy też Biblioteka dla zmarłych i innych. Przez całe lata związany z organizacją rekolekcji na stadionie PGE Narodowy – gromadzących tysiące osób. Pasjonat Ewangelizacji, podróży i różnych dyscyplin sportowych.

MISJONARZE ŚWIECCY:

Magdalena Plucner – założycielka Akademii Rozwoju Talentów działającej w wielu krajach. Teolog, muzyk, autorka kilkunastu książek i wielu artykułów z tematyki życia duchowego i formacji. Kompozytor muzyki religijnej od lat zaangażowana kształcenie ludzi w uwielbieniu Boga. Organizatorka dużych wydarzeń na stadionie PGE Narodowym. Prywatnie pasjonatka Pisma św., podróży, jazdy na nartach i skuterach.

Magdalena Halak – teolog, przez wiele lat pracująca w szkole i wychowująca młodzież, Obecnie zaangażowana, pomaga w odkrywaniu innym życiowej misji (m.in. przez Kompas Kariery). Prowadzi doradztwo i poradnictwo w ra mach formacji w Akademii Rozwoju Talentów. Koordynuje kursy w Szkole Nowej Ewangelizacji, zaangażowana w głoszenie i ewangelizację na rekolekcjach i misjach.

Jakub Bartkowiak z wykształcenia muzyk i teolog. Kompozytor i autor wielu pieśni i piosenek. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla chórów i zespołów. Inspiruje i pomaga odkrywać talenty prowadząc zajęcia m.in. w Akademii Rozwoju Talentów. Pasjonat gry na instrumentach – szczególnie na pianinie. W Internecie prowadzi ewangelizację na własnym kanale oraz na SMS Z NIEBA TV.

Magdalena Grajewska księgowa i teolog w jednej osobie. Zaangażowana od lat w dusz pasterstwa specjalistyczne. Lider wspólnoty św. Pawła w Koszalinie. W Akademii Rozwoju Talentów m.in. szkoli ludzi w zarządzaniu finansami wg etyki katolickiej prowadząc Biblijne kursy Finansowe, pomaga ludziom w odkrywaniu misji poprzez Kompas Kariery. Przez lata związana z Ruchem Światło-Życie, formacją dzieci i młodzieży. Pasjonatka książek o różnej tematyce – zarówno czyta, jak i szkoli się w zawodzie korektora.

Joanna i Jakub Kopczyńscy – jedyne małżeństwo posługujące wspólnie we wspólnocie misyjnej i rekolekcyjnej. Prowadzą dodatkowo formację małżeństw m.in. w Akademii Rozwoju Talentów dzieląc się swoim 18-letnim stażem sakramentu małżeństwa. Dwójka dzieci czasem uczestniczy w misjach. Małżonkowie oprócz prowadzenia innych do Boga – posługują muzycznie grając na instrumentach. Prowadzą tak że firmę odzieżową. Pasjonaci podróży, czasem zamieniają dom stacjonarny na dom na kołkach ruszają w świat.

PREZENTY DLA KAŻDEGO

Codziennie podczas rekolekcji mamy dla Ciebie i każdego uczestnika niespodzianki. Są to m.in.: książki, płyty i inne materiały, które mamy na dzieję ubogacą Twoje życie duchowe i pomogą w pogłębieniu relacji z Bogiem.