W dniach 6-8 grudnia b.r. w naszej parafii odbędą się Rekolekcje Biblijne pod hasłem “Spotkanie Jezusa ze św. Piotrem”. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian oraz każdą osobę spoza naszej parafii do włączenia się w modlitewny czas zadumy przed świętami Bożego Narodzenia. Przypominamy, że w tym roku, ze względu na przyszłoroczne Misje, Rekolekcje Adwentowe nie zostaną przeprowadzone.

Osoby, które chciałyby uzyskać więcej lub bardziej szczegółowych informacji na temat zasad tych spotkań – zapraszamy do kontaktu z księżmi z naszej parafii oraz z uczestnikami Kręgu Biblijnego.

Rekolekcje Biblijne różnią się od tych parafialnych tym, że mają inną formułę czasową oraz zapewnione jest wyżywienie. Zapraszam do wejścia do Czytelni oraz do Galerii gdzie zamieszczone są relacje z zeszłoroczych Rekolekcji.

Rozważania, tradycyjnie, poprowadzi ks. Łukasz z naszej parafii.

W najbliższym czasie zamieścimy szczegółowy plan na ten czas.