NIEPERFEKCYJNI Cz.11l GŁĘBIA PRZYZYWA GŁĘBIĘ /Ps 42,8/

Zapraszamy na rekolekcje ewangelizacyjne skierowane do wszystkich zainteresowanych. Seria NIEPERFEKCYJNI powstała w 2018r. Wyrosła z naszych pytań, potrzeb i poszukiwań. Są to rekolekcje o ludzkiej drodze. O tym, że nie jesteśmy doskonali, że niekiedy zbyt surowi wobec siebie i innych. Że się gubimy. Że mamy słabości. NIEPERFEKCYJNI powstali po to, żeby nauczyć się stawać blisko siebie, przyjąć własną historię, uspokoić obawy, obniżyć poczucie presji i nie akceptacji w różnych obszarach naszego życia. Każda edycja rekolekcji NIEPERFEKCYJNI dotyka innych tematów. O czym będziemy mówić tym razem? o głębi w nas samych, o tym kim naprawdę jesteśmy dla siebie, jak siebie postrzegamy, jakie są nasze lustra o umiejętnościach schodzenia w głąb własnej historii tak, by siebie i innych nie ranić o sensie poszukiwania odpowiedzi na pytania zadawane sobie od lat o kryzysach w życiu: głębokich tak i nie aż tak bardzo In o pytaniach o sens: życia, śmierci, wiary, ale także miłości Q o tajemnicy przyciągania głębi Bożego Serca przez głębię mojego życia Wszystkie tematy są podejmowane w oparciu o Słowo Boże. W NIEPERFEKCYJNYCH jest miejsce na sakramenty, medytację, adorację, uwielbienie, ale także dobre rozmowy

ZAPRASZAMY CIĘ SERDECZNIE!

Wszystkie informacje organizacyjne oraz formularz zapisów znajdziecie na https://fundacjabliskodomu.pl/ lub wysyłając sms z informacją o zapisie pod nr telefonu: 783 700 176