Ogłoszenia parafialne na niedzielę 9.05.2021 r.

  1. Dzisiaj w Czerwieńsku na Mszach św. o godz. 10.00 i o godz. 12.00 I Komunia św. Nie będzie Mszy św. o godz. 10.30. Z powodu obowiązujących limitów wiernych w kościołach te dwie Msze św. są zarezerwowane dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców. Uprzejmie prosimy, aby pozostali Wierni skorzystali ze Mszy św. o godz. 7.30 i 19.00. Msze św. pierwszokomunijne będą transmitowane przez internet.
  2. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych ku czci Najświętszej Maryi Panny:

w Czerwieńsku – w niedzielę o godz. 18.30 i w dni powszednie o godz. 18.00 (Msza św. po nabożeństwie czyli o godz. 18.30)

– w Nietkowie w kościele – w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 i w środę po Mszy św. oraz w inne dni tygodnia o godz. 19.00 

– w Laskach pod krzyżem codziennie oprócz niedzieli i środy o godz. 19.00. 

  1. W środę 12.05. w Czerwieńsku po nabożeństwie i Mszy św. wieczornej odbędzie się kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy osoby pragnące poznawać Pismo św.
  1. W czwartek 13.05 odbędzie się piesza pielgrzymka do Łężycy i udział we Mszy św. i nabożeństwie fatimskim. Wyjście spod plebanii przy ul Ks. L. Muchy o godz. 17.30. Intencja Mszy św. o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne zostanie odprawiona przez ks. Proboszcza o godz. 19.00 w Łężycy. 
  1. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – odpust w Nietkowie.  
  1. I Komunia św. w Nietkowie w przyszłą niedzielę 16.05 na dodatkowej Mszy św. o godz. 11.00. Spowiedź św. dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców z Lasek i Nietkowa w sobotę o godz. 9.00 w kościele w Nietkowie.
  1. Kancelaria parafialna w m-cu maju czynna będzie we wtorki i piątki  w godz. 19.00-19.30.
  1. W związku z pożarem plebanii w Sanktuarium św. Jakuba w Jakubowie k. Głogowa w naszej diecezji za tydzień po Mszach św. zbiórka do puszek na wsparcie parafii w Jakubowie. Można także na ten cel dokonywać wpłat indywidualnych nr. Konta podany jest w gablocie przed kościołem.
  2. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny, a dla dzieci – Mały Gość Niedzielny. Kupujmy i czytajmy prasę katolicką!

Ks. Dariusz Orłowski