Ogłoszenia parafialne na niedzielę 16.05.2021 r.

1. Dzisiaj po Mszach św. ogólnodiecezjalna zbiórka do puszek na wsparcie parafii w Jakubowie k. Głogowa, gdzie miał miejsce pożar domu parafialnego. Bóg zapłać za złożone ofiary.

2. Dzisiaj w uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – odpust w Nietkowie. Na Mszy św. o godz. 11.00 – I Komunia św. dzieci z Nietkowa i Lasek. W „białym tygodniu” dzieci I Komunijne będą miały Msze św. w Nietkowie w poniedziałek, środę i piątek o 17.00.

3. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych ku czci Najświętszej Maryi Panny:

w Czerwieńsku – w niedzielę o godz. 18.30 i w dni powszednie o godz. 18.00 (Msza św. po nabożeństwie czyli o godz. 18.30)

– w Nietkowie w kościele – w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 oraz w poniedziałek, środę i piątek po Mszy św. o godz. 17.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 19.00

– w Laskach pod krzyżem codziennie oprócz niedzieli i środy o godz. 19.00.

4. W sobotę wieczorem wigilia Zesłania Ducha Świętego. Po nabożeństwie i Mszy św. o godz. 18.00 w Czerwieńsku odbędzie się czuwanie modlitewne (w godz. 19.00 – 21.00). Zapraszamy członków wspólnot parafialnych: Żywego Różańca, Caritas, Kręgu Biblijnego, oazy młodzieżowej oraz kandydatów do bierzmowania z kl. VIII, a także wszystkich chętnych Parafian. Módlmy się o odnowę duchową naszej parafii.

5. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek na Parafialny Fundusz Remontowy.

6. W miniony czwartek odbyła się piesza pielgrzymka do Łężycy na nabożeństwo fatimskie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom. Zdjęcia można obejrzeć na stronie internetowej parafii. Następna pielgrzymka w przyszłym miesiącu 13 czerwca.

7. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny, a dla dzieci – Mały Gość Niedzielny. Kupujmy i czytajmy prasę katolicką!

8. Komunikat Ks. Biskupa o święceniach diakonatu. – CZYTAJ