1. Dzisiaj  druga niedziela miesiąca Zbiórka do puszek na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas Parafialną. W ubiegłym miesiącu zebrano do puszek 479,76 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary. Również dzisiaj przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszki na Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.

2. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe:

• CZERWIEŃSK – w tygodniu o godz.  17.45, w niedzielę o godz. 18.45

• NIETKÓW – w tygodniu w kościele w dniach bez Mszy o godz. 19.00; w środę po Mszy św. o 17.00 a w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.

• LASKI – przy krzyżu w dni bez Mszy w Nietkowie o godz. 19.00.

1. We wtorek 16 czerwca przypada VIII rocznica święceń biskupich Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Módlmy się o opiekę Matki Bożej i błogosławieństwo dla naszego Pasterza.

2. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i piątek w godz. od 19.30 do 20:00. Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości i przychodzenie w maseczce.

3. W czwartek 18 czerwca, uroczystość Matki Bożej Rokitniańskiej, Głównej Patronki naszej diecezji oraz XXXI rocznica koronacji Jej cudownego wizerunku.

4. W czwartek imieniny naszego Ks. Proboszcza Marka. Msza św. w intencji solenizanta o godz. 18.30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.

6. Poszukujemy nowego organisty. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do Ks. Proboszcza.

7. Nie zbieramy tacy w sposób tradycyjny. Ofiarę można złożyć do puszki przy wyjściu z kościoła lub też wpłacić na konto parafii. Ofiary te są przeznaczane na utrzymanie parafii.  W tym tygodniu otrzymaliśmy dwie wpłaty na ten cel na kwotę 200 zł. Bóg zapłać.

8. Za tydzień I komunia święta w Nietkowie. Uroczystość odbędzie się w dwóch małych grupach podczas dodatkowych Mszy św. o godz. 10.30 i 12.00. Spowiedź święta dla dzieci i rodziców
    w najbliższa środę od godz. 15.30.

9. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Zbiórka na cele remontowe w naszej parafii. W ubiegłym miesiącu zebrano w Czerwieńsku 1 535,50 zł, w Nietkowie 566,01 zł. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na ten cel.

10. W związku z nowym rozporządzeniem rządu w kościele zachowujemy obowiązek zakrywania nosa i ust. Nie dotyczy ten obowiązek duchownych podczas sprawowania kultu. W naszej parafii duchowni zakrywają usta i nos podczas obrzędu Komunii św. w czasie Eucharystii. Prosimy, by dbać o zdrowie swoje i innych i stosować się do zaleceń.

11. Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl wznawia zapisy na tegoroczny wakacyjny obóz biblijny. Więcej szczegółów na stronie Stowarzyszenia. Polecamy!

12. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”.