1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu 15 minut przed każdą Mszą św.

2. Wakacyjny porządek Mszy św.:

• Czerwieńsk: w tygodniu o 18.00, 18.30 i 19.00 (w sobotę bez 18.00), w niedzielę o 7.30, 10.30 i 19.00

• Nietków: w środę o 17.00, w sobotę o 17.30, w niedzielę o 9.00.

1. Okazja do spowiedzi św. w Czerwieńsku w tygodniu od 17:45.

2. Za tydzień 12.07.2020, I komunia święta trzeciej małej grupy w Czerwieńsku. Uroczystość odbędzie się podczas dodatkowej Mszy św. o godz. 12:00. Spowiedź święta dla dzieci i rodziców w piątek od godz. 16.00.

3. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i piątek w godz. od 19.30 do 20:00. Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości i przychodzenie w maseczce.

4. Za tydzień druga niedziela miesiąca. Zbiórka do puszek na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas parafialną. W ubiegłym miesiącu zebrano do puszki 589 zł, w kopertach 50 zł. Bóg zapłać.

5. Poszukujemy nowego organisty. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do Ks. Proboszcza.

6. Wróciliśmy do zbierania tacy w sposób tradycyjny. Oczywiście nadal można wspierać parafię wpłatami na konto. Bóg zapłać. Ofiary te przeznaczone są na utrzymanie parafii.

7. W kościele zachowujemy obowiązek zakrywania nosa i ust. Nie dotyczy ten obowiązek duchownych podczas sprawowania kultu. W naszej parafii duchowni zakrywają usta i nos podczas obrzędu Komunii św. w czasie Eucharystii. Prosimy, by dbać o zdrowie swoje i innych i stosować się do zaleceń.

8. Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl wznawia zapisy na tegoroczny wakacyjny obóz biblijny. Więcej szczegółów na stronie Stowarzyszenia. Polecamy!

9. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”.