1. Dzisiaj  XXIII Niedziela Zwykła – niedziela adoracyjna. Porządek Mszy św. niedzielnych (Czerwieńsk 7.30, 10.30, 12.00 i 19.00; Nietków: 9.00 i 13.30; w tygodniu Msza św. w Czerwieńsku o godz. 18.30, w Nietkowie w środę o godz. 17.00).

2. Dzisiaj druga niedziela miesiąca zbiórka na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas Parafialną. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy do puszek 704,45 zł, a w kopertach 240 zł. Za ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

3. Spotkanie kręgu biblijnego odbędzie się w czwartek po Mszy św. wieczornej.

4. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i piątek od 19.00 do 20.00.

5. W sobotę 14 września, Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Dziękujemy wszystkim, którzy troszczą się o krzyże przydrożne i na naszych cmentarzach.

6. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca zbiórka na Fundusz Remontowy. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy w Czerwieńsku kwotę 1670,60 zł, w Nietkowie kwotę 1115 zł. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary na cele remontowe.

7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno – Teologiczny w Zielonej Górze.

8. Ogólnopolska akcja modlitewna „Polska pod Krzyżem” organizowana przez fundację Solo Dios basta odbędzie się 14 września na lotnisku w Kruszynie k. Włocławka. Wszyscy, którzy nie będą mogli udać się tam osobiście, są zaproszeni na czuwanie diecezjalne do sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie. Początek czuwania w sobotę 14 września o godz. 11.00, zakończenie Mszą św. dnia następnego o godz. 6.30.

9. Zapraszamy na pielgrzymkę mężczyzn do Sanktuarium w Międzyrzeczu w sobotę 21 września. Szczegóły i zapisy w zakrystii.

10. Parafia p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Sulechowie organizuje pielgrzymkę dla małżeństw na Jasną Górę w ramach XXXV Ogólnopolskiej Pielgrzymki Małżeństw i Rodzin w dniach 21-22 września 2019 r. Wyjazd z Sulechowa 21 września o godz. 6.30. Koszt 180 zł. (przejazd autokarem, nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie). Zapisy w parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Sulechowie lub pod numerem telefonu: 792495788.

11. W październiku zapraszamy na katechezy przedchrzcielne. Katechezy w trzy kolejne soboty października (12 X, 19 X, 26 X) po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych.

12. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

*Prosimy nie znosić starych gazet ani innych przedmiotów do kościoła.