1. Porządek Mszy św.

• Czerwieńsk: w tygodniu o 18.00, 18.30 i 19.00, w niedzielę o 7.30, 10.30 12.00 i 19.00,

• Nietków: w środę o 17.00, w niedzielę o 9.00 i 13.30.

1. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i piątek w godz. od 19.30 do 20:00. Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości i przychodzenie w maseczce.

2. Okazja do spowiedzi św. w Czerwieńsku w tygodniu od 17:45.

3. Dziś trzecia niedziela miesiąca. Zbiórka na cele remontowe. W ubiegłym miesiącu zebrano w Czerwieńsku 1624,90 zł, w Nietkowie 1430,90 zł. Bóg zapłać.

4. We wtorek o godz. 17.00 w Czerwieńsku, w salce przy plebanii, spotkanie dla młodszej grupy kandydatów do bierzmowania z Czerwieńska. Spotkanie dla młodszej grupy z Nietkowa w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13.30.

5. Poszukujemy organisty. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do Ks. Proboszcza.

6. Dnia 7 października o godz. 19.15 w kościele w Nietkowie odbędzie się Akatyst ku czci Najświętszej Bogarodzicy. Po nabożeństwie Msza św. Świece i śpiewniki będą do odbioru w kruchcie kościoła.

7. W związku z apelem Episkopatu Polski o zbiórkę publiczna dla poszkodowanych w Bejrucie w naszej parafii przeprowadzimy taką zbiórkę za tydzień.

8. Od pierwszej niedzieli miesiąca wracają katechezy dla dorosłych po Mszy św. o godz. 19.00.

9. Są jeszcze do nabycia modlitewniki i książki autorstwa ks. Dariusza Kuczyńskiego, który gościł w naszej parafii tydzień temu i pozostawił je dla tych, którzy nie mieli możliwości ich kupna (w cenie 15 zł).

10. Serdeczne podziękowania składamy Pani Danucie (jubileusz ślubu) i Pani Katarzynie (otrzymane łaski), które jako dziękczynienie Bogu ofiarowały środki pieniężne na potrzeby kościoła w Czerwieńsku. Za Ich zgodą i przyzwoleniem wymienimy w kościele oświetlenie na bardziej ekonomiczne.

11. Członkowie Katolickiego Stowarzyszenia uBIBLIJNIEni.pl są proszeni na Walne Zebranie członków stowarzyszenia, które odbędzie się w Szkole przy ulicy Zielonogórskiej, w sobotę 26 września od godz. 9.30.

12. Przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla osób które ukończyły 21. rok życia rozpocznie się w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze w piątek, 25 września o godzinie 19.15. Przygotowanie obejmuje 10 spotkań, bierzmowanie planowane jest na grudzień 2020.

13. W kościele zachowujemy obowiązek zakrywania nosa i ust. Nie dotyczy ten obowiązek duchownych podczas sprawowania kultu. W naszej parafii duchowni zakrywają usta i nos podczas obrzędu Komunii św. w czasie Eucharystii. Prosimy, by dbać o zdrowie swoje i innych i stosować się do zaleceń.

14. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.