Czerwieńsk

Prosimy o sprawdzenie informacji podanych w Ogłoszeniach.

Msze św. w Czerwieńsku:

W niedziele i święta – 7:30, 10:30 transmitowana online, 12:00 transmitowana online, 19:00

W dni powszednie – 18.00. Dodatkowo we wtorki – godz. 7:00, a w soboty – godz. 8:00

– Adoracja Najświętszego Sakramentu:

W kościele w Czerwieńsku w bocznej kaplicy NSPJ trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w godz. 9.00-17.30. Zachęcamy do nawiedzenia kościoła i modlitwę osobistą nawet na krótką chwilę. Jednocześnie zachęcamy Parafian do ofiarowania dłuższej adoracji: półgodzinnej lub godzinnej w wybranym przez siebie dniu i godzinie w tygodniu w intencji o ożywienie wiary oraz planowanych misji parafialnych. Tych, którzy się na to zdecydują prosimy o wpisanie się do zeszytu adoracji, który jest w kościele.

– Adwent:

W czasie Adwentu Msza św. roratnia codziennie od poniedziałku do piątku rano o 7.00,, w soboty – o 8,00.

Dla dzieci we wtorki i czwartki o godz. 18.00

Nabożeństwa w Czerwieńsku:

Godzinki do NMP – niedziela 7:10

– Okres wielkopostny:

Gorzkie Żale – niedziela 18:15 (Na czas epidemii prosimy sprawdzać w ogłoszeniach na bieżący tydzień)

Droga krzyżowa dla dzieci piątek 16:00

Droga krzyżowa dla młodzieży i dorosłych piątek 17:30

– Nabożeństwa majowe:

Codziennie w maju pół godziny przed każdą wieczorną Mszą św.

– Nabożeństwa czerwcowe:

Codziennie w czerwcu pół godziny przed każdą wieczorną Mszą św.

– Nabożeństwa różańcowe:

• w październiku

w dni powszednie – o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 18.30.

Różaniec dla dzieci (1 dziesiątka) we wtorek i czwartek o godz. 16.00

Spowiedź św. w Czerwieńsku:

Codziennie 30 minut przed każdą wieczorną Mszą św.