Czerwieńsk

Msze święte będą sprawowane wg stałych godzin. Jedyne utrudnienie to wymóg obecności – do 50 osób może uczestniczyć w każdej Eucharystii. Pamiętajmy o zachowaniu bezpiecznych odstępów (1,5 – 2,0 m). W związku z ryzykiem zakażenia koronawirusem, do odwołania, Komunię świętą przyjmować będziemy na rękę, Ręce bezpośrednio przed przyjęciem Najświętszego Sakramentu poddajemy dezynfekcji.

Msze św. w Czerwieńsku:

W niedziele i święta – 7:30, 10:30, 12:00, 19:00

W dni powszednie – 18:30

– Adwent:

Na czas Adwentu zmianie ulegają godziny odprawiania Mszy św. w kościele parafialnym w Czerwieńsku:

Nabożeństwa w Czerwieńsku:

Godzinki do NMP – niedziela 7:10 (Odwołane na czas epidemii)

– Okres wielkopostny:

Gorzkie Żale – niedziela 18:15 (Na czas epidemii prosimy sprawdzać w ogłoszeniach na bieżący tydzień)

Droga krzyżowa dla dzieci piątek 16:00 (Odwołane na czas epidemii)

Droga krzyżowa dla dorosłych piątek 18:00 (Na czas epidemii prosimy sprawdzać w ogłoszeniach na bieżący tydzień)

– Nabożeństwa majowe:

Codziennie w maju pół godziny przed każdą wieczorną Mszą św. (W czasie epidemii prosimy śledzić ogłoszenia parafialne – aktualnie Nabożeństwo będzie odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 17:45, a w niedziele o godz. 18:45)

– Nabożeństwa czerwcowe:

Codziennie w czerwcu pół godziny przed każdą wieczorną Mszą św.

– Nabożeństwa różańcowe:

Codziennie w październiku pół godziny przed każdą wieczorną Mszą św.

Spowiedź św. w Czerwieńsku:

Codziennie pół godziny przed każdą wieczorną Mszą św.