Czerwieńsk

Msze święte będą sprawowane wg stałych godzin. Jedyne utrudnienie to wymóg noszenia maseczek w kościele. W związku z ryzykiem zakażenia koronawirusem, do odwołania, Komunię świętą przyjmować będziemy na rękę lub u drugiego udzielającego – do ust. Ręce bezpośrednio przed przyjęciem Najświętszego Sakramentu poddajemy dezynfekcji.

Prosimy o sprawdzenie informacji podanych w Ogłoszeniach.

W październiku w tygodniu Msze św będą o 18,30

Msze św. w Czerwieńsku:

W niedziele i święta – 7:30, 10:30, 12:00, 19:00

W dni powszednie – 18.30

– Adoracja Najświętszego Sakramentu:

W kościele w Czerwieńsku w bocznej kaplicy NSPJ trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w godz. 9.00-17.00. Zachęcamy do nawiedzenia kościoła i modlitwę osobistą nawet na krótką chwilę. Jednocześnie zachęcamy Parafian do ofiarowania dłuższej adoracji: półgodzinnej lub godzinnej w wybranym przez siebie dniu i godzinie w tygodniu w intencji o ożywienie wiary oraz planowanych misji parafialnych. Tych, którzy się na to zdecydują prosimy o wpisanie się do zeszytu adoracji, który jest w kościele.

– Adwent:

Roraty codziennie o godz. 18,30

Nabożeństwa w Czerwieńsku:

Godzinki do NMP – niedziela 7:10

– Okres wielkopostny:

Gorzkie Żale – niedziela 18:15 (Na czas epidemii prosimy sprawdzać w ogłoszeniach na bieżący tydzień)

Droga krzyżowa dla dzieci piątek 16:00

Droga krzyżowa dla młodzieży i dorosłych piątek 17:30

– Nabożeństwa majowe:

Codziennie w maju pół godziny przed każdą wieczorną Mszą św. (W czasie epidemii prosimy śledzić ogłoszenia parafialne – aktualnie Nabożeństwo będzie odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 18:00, a w niedziele o godz. 18:30)

– Nabożeństwa czerwcowe:

Codziennie w czerwcu pół godziny przed każdą wieczorną Mszą św.

– Nabożeństwa różańcowe:

  • w październiku

    w dni powszednie – o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 18.30.

    Różaniec dla dzieci (1 dziesiątka) we wtorek i czwartek o godz. 16.00

Spowiedź św. w Czerwieńsku:

Codziennie 30 minut przed każdą wieczorną Mszą św.