Czerwieńsk

Msze święte będą sprawowane wg stałych godzin. Jedyne utrudnienie to wymóg noszenia maseczek w kościele. W związku z ryzykiem zakażenia koronawirusem, do odwołania, Komunię świętą przyjmować będziemy na rękę, Ręce bezpośrednio przed przyjęciem Najświętszego Sakramentu poddajemy dezynfekcji.

Prosimy o sprawdzenie informacji podanych w Ogłoszeniach. 9 maja nie ma Mszy św. o 10,30 i 12,00 (są one zarezerwowane dla dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej.

Msze św. w Czerwieńsku:

W niedziele i święta – 7:30, 10:30, 12:00, 19:00

W dni powszednie – 18.30

– Adwent:

Roraty codziennie o godz. 18,30

Nabożeństwa w Czerwieńsku:

Godzinki do NMP – niedziela 7:10 (Odwołane na czas epidemii)

– Okres wielkopostny:

Gorzkie Żale – niedziela 18:15 (Na czas epidemii prosimy sprawdzać w ogłoszeniach na bieżący tydzień)

Droga krzyżowa dla dzieci piątek 16:00

Droga krzyżowa dla młodzieży i dorosłych piątek 17:30

– Nabożeństwa majowe:

Codziennie w maju pół godziny przed każdą wieczorną Mszą św. (W czasie epidemii prosimy śledzić ogłoszenia parafialne – aktualnie Nabożeństwo będzie odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 18:00, a w niedziele o godz. 18:30)

– Nabożeństwa czerwcowe:

Codziennie w czerwcu pół godziny przed każdą wieczorną Mszą św.

– Nabożeństwa różańcowe:

Codziennie w październiku pół godziny przed każdą wieczorną Mszą św. (w maju i czerwcu nie ma ze względu na inne nabożeństwa)

Spowiedź św. w Czerwieńsku:

Codziennie 30 minut przed każdą wieczorną Mszą św.