Nietków

Msze święte będą sprawowane wg stałych godzin. Jedyne utrudnienie to wymóg obecności – do 50 osób może uczestniczyć w każdej Eucharystii. Pamiętajmy o zachowaniu bezpiecznych odstępów (1,5 – 2,0 m). W związku z ryzykiem zakażenia koronawirusem, do odwołania, Komunię świętą przyjmować będziemy na rękę, Ręce bezpośrednio przed przyjęciem Najświętszego Sakramentu poddajemy dezynfekcji.

Msze św. w Nietkowie:

W niedziele i święta – 9:00, 13:30

W dni powszednie – środy 17:00

Nabożeństwa w Nietkowie:

– Okres wielkopostny:

Gorzkie Żale – niedziela po Mszy św. o godz. 9:00 (Na czas epidemii prosimy o sprawdzanie bieżących ogłoszeń)

Droga krzyżowa środa po Mszy św. o godz. 17:00 (Na czas epidemii prosimy o sprawdzanie bieżących ogłoszeń)

– Nabożeństwa majowe:

• NIETKÓW – w tygodniu w kościele w dniach bez Mszy o godz. 19.00; w środę po Mszy św. o 17.00 a w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.

• LASKI – przy krzyżu w dni bez Mszy w Nietkowie o godz. 19.00.

– Nabożeństwa czerwcowe:

………………………………………………………

– Nabożeństwa różańcowe:

……………………………………………………….

Spowiedź św. w Nietkowie: