Parafialny facebook

Parafia Rzymsko-Katolicka pw św Wojciecha w Czerwieńsku
Dzisiaj wyruszamy w kolejną pielgrzymkę do Łężycy na nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnego pielgrzymowania 🙂
5 kilometrów pokonujemy w godzinę i 15 minut, więc tempo jest dostosowane dla każdego. Wyruszamy o godzinie 17:30 spod plebanii w Czerwieńsku.
Osoby zmotoryzowane zapraszamy na godzinę 17:00. Odstawimy samochody do Łężycy, aby wrócić nimi po zakończonym nabożeństwie.
Pokażmy sobie i innym, że sprawa wiary i odwaga naszego głoszenia Dobrej Nowiny są dla nas ważne 🙂
Parafia Rzymsko-Katolicka pw św Wojciecha w Czerwieńsku
Ogłoszenia parafialne. XXIII Niedziela Zwykła, 04 września 2022 rok.
Parafia Rzymsko-Katolicka pw św Wojciecha w Czerwieńsku
Podsumowanie drugiego dnia pielgrzymki parafialnej 🙂
Parafia Rzymsko-Katolicka pw św Wojciecha w Czerwieńsku
Podsumowanie pierwszego dnia pielgrzymki do Sanktuarium Wambierzyckiej Królowej Rodzin i Patronki Ziemi Kłodzkiej 🙂
Parafia Rzymsko-Katolicka pw św Wojciecha w Czerwieńsku
Nasz parafialny Caritas poszukuje pokoju do wynajęcia (odpłatnie) dla ukraińskiego małżeństwa (bez dzieci).
Małżeństwo pracuje w Płotach. Informacje można przesyłać pod nr tel. 516185397.
Parafia Rzymsko-Katolicka pw św Wojciecha w Czerwieńsku
Trwają prace remontowe przy salkach parafialnych. Pierwsza z nich jest już wyremontowana (wstawiono m. in. ściankę działową odgradzającą część kuchenno-toaletową od sali głównej oraz usunięto podest), a wczoraj została wysprzątana przez nasze parafianki.
Druga salka została w dniu wczorajszym opróżniona i przygotowana do remontu, który ma się zakończyć do końca sierpnia.