W dniu dzisiejszym, wszyscy obecni o godzinie 18:00 w kościele parafialnym w Czerwieńsku, wzięli udział w pięknym nabożeństwie Akatystu. Modlitwie przewodniczył ks. Łukasz, który we wstępie przygotował nas do dobrego przeżycia czasu Nabożeństwa. Piękny śpiew sprawdzonych kantorów (głównie – kantorek) oraz śpiew całej, zebranej wspólnoty, przyczynił się do pięknego spotkania z Bogurodzicą. Atmosfera zaciemnionego kościoła, rozświetlonego tylko płomykami trzymanych przez wiernych świec, jeszcze bardziej utwierdzały nas w modlitewnej bliskości z Bogiem.

Zapraszam do Galerii, gdzie tylko w drobnej części można zobaczyć to, co widać oczami. Na głębsze, duchowe przeżycia zapraszamy w czasie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.