Prześlij dalej:
ks. Łukasz Bielusz:
Co stałoby się z naszą Biblią, gdybyśmy traktowali ją tak, jak traktujemy nasz telefon?
Co by było, gdybyśmy zawsze mieli ją w rękach albo w torbie? Czy wracalibyśmy się po nią, gdy o niej zapomnieliśmy? Czy również otwieralibyśmy ją tak wiele razy w ciągu dnia? Czy czulibyśmy się bez niej nieswojo? Tak samo jak otrzymaliśmy tę wiadomość i możemy ją przeczytać moglibyśmy czytać wiadomości od Boga. Ale czy rozpowszechnialibyśmy je dokładnie tak jak rozchodzą się inne wiadomości? Nie musielibyśmy też  martwić się, czy komórka jest wyciszona albo czy zostanie zablokowana z powodu braku środków na koncie… Jezus już zapłacił cenę.
Bedziesz zaskoczony ale 99% osób nie wyśle nigdzie dalej tej wiadomości. Oni mają czas na przesyłanie innych rzeczy, ale nie znajdą czasu by życzyć Błogosławieństwa. Ty jesteś jednak tym 1%, niech Cie Bóg błogosławi! Wiem, ze prześlesz to do swoich kontaktów.
BÓG nie ma Whatsapp’a, ale jest moim ulubionym kontaktem. ON nie ma Facebook’a, ale jest moim najlepszym przyjacielem. ON nie ma Twitter ‘a, ale podążam za nim.
Jeśli BÓG jest dla ciebie kimś wielkim, prześlij tę wiadomość do swoich kontaktów. Jeżeli jednak się wstydzisz, to odłóż to na bok. Rzeczy, które się dzieją maja pewien sens. BÓG mówi: wszystko, co przychodzi z trudem i cię przytłacza już rozwiązałem. Jeśli Mu wierzysz, podziel się tym z innymi. Uczyń to z Wiarą w Boga; ON Cie miłuje. ❤