Po poprzednim roku, w którym procesji Bożego Ciała nie było, w tym roku udało się przejść uroczyście, trochę krótszą trasą, ale w pięknej pogodzie i podniosłym nastroju. Wychodząc z kościoła parafialnego procesja przeszła przed czterema ołtarzami wykonanymi tradycyjnie przez kolejarzy i wojskowych, młodzież, matki różańcowe i mieszkańców Wysokiego. Uroczystości zakończyły się błogosławieństwem w kościele. Dziękujemy za obecność i zaangażowanie tym, którzy poświęcili swój czas i włożyli trud w uświetnienie tej uroczystości. Zapraszamy do Galerii, gdzie zamieszczamy historię fotograficzną dzisiejszej procesji. A w zakładce Audio-Video zamieszczamy kazanie z dzisiejszej uroczystości wygłoszone przez ks. proboszcza.

Kazanie