Kontynuując tegoroczne spotkania, tym razem głównym tematem była Dobra Nowina o Zbawieniu. W oparciu o List św. Pawła Apostoła do Rzymian, pogłębiony tekstami z Katechizmu Kościoła Katolickiego, wgłębialiśmy  się w kolejne ważne zagadnienia. Bazując na tych tekstach, ale też wchodząc w czasie rozważań w inne Księgi Pisma Świętego, mogliśmy, po zderzeniu na poprzednim spotkaniu z grzechem i jego konsekwencjami – zbudować się wizją, a może bardziej – obietnicą Zbawienia.

Nieustannie zapraszamy wszystkich, którzy codziennie czytają Biblię, jak i tych, którzy jej nie czytają – te spotkania są dla wszystkich. Czytającym indywidualnie – poszerzają perspektywę oddziaływania Ducha Świętego, a tym, dla których Pismo Święte jest jeszcze zakrytą tajemnicą – mogą pomóc w jej otwarciu.

Za dwa tygodnie w naszej parafii w ramach kolejnego spotkania odbędzie się kurs biblijny EMAUS. Zapraszamy wszystkich. Miejsc jest dużo, a czasu na zapisy mało.